Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kilépni a szomorú...

Hogyan lehet kilépni a szomorúságból?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 23:23
 1/9 anonim válasza:
13%
Ugy,hogy bekapod!
2014. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Lábbal.
2014. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Társaságba kell menni minnél többször.
2014. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Attól függ miért vagy szomorú.

Keress valami hobbit ami érdekel. Menj a haverokkal hülyéskedni. Legyél a családoddal. Vagy szerezz be egy kutyát.

A társaság és az olyan dolgok amiket szeretsz felvidíthatnak.

2014. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Eloszor is elhatarozas kell, hogy mar pedig en jokedvu leszek. A fejben dol ez el. Ha ezt eltokelted, akkor johet a tobbi lepes. Amit az elottem levo irt, az jo tanacs (hobbi, baratok, stb.). Erdemes szinesebb ruhakat felvenni, az is kihat a hangulatra. Egy vidam film vagy zene, egy finom etel, egy erdekes program ugyancsak segithet. Es hasznos azon elgondolkodni, hogy miert vagy szomoru es megprobalni azt a dolgot orvosolni.
2014. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Írj egy privátot és öntsd ki a lelked mi bánt :)

Nagyon szívesen meghallgatlak.

Sok rossz dolgot éltem már meg.

Tudok segíteni azt hiszem :)

2014. febr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell társaságba menni! Ez csak sablonszöveg! Én leszek a barátod! Írj privit! Középkorú F vagyok!
2014. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, én sem járok társaságba, mégis legyűrtem a depressziót. Egyáltalán nem járok sehova, de vannak interneten jó ismerőseim, meg lekötöm magam, hagyd a társaságos marhaságot, ha nem muszáj. Hallgass sok zenét, meg ilyen dolgok.
2014. márc. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kraven válasza:
Ha elolvasod a válaszokat, csak még szomorúbb leszel... Szar, ha az emberek leszarják a pofád. Ha azok ezt teszik, akiket ismersz, mit vársz azoktól, akiknek semmi köze hozzád. Nagyon kevesen vannak, akik együtt tudnak érezni a másik fájdalmával. Stoppolok egy kietlen úton, este a hidegben. Integetek, mint állat. Esik az eső, és vagy százan lefröcskölnek. Bele se gondolnak. Nagyon keveseknek van empátiájuk. Szívből sajnálom az ilyen embereket. De vannak kivételek. Különben nem lennék itt. Te se lennél itt. Szemétdombra szállt angyalok járnak közöttünk, és hamarosan elhordják a trágyát... De előtte kivezetik a beleragadt kis bogárkákat.
2014. márc. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!