Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig mehet ez így tovább?

Meddig mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megőrülök, van két kisfiam, már a kisebbik is bölcsis, így egész nap egyedül vagyok itthon. Szeretnék menni dolgozni, de eddig nem jött össze, és már megörülök a négy fal között. Csak egy barátnőm van, és vele nagyon ritkán tudok csak beszélgetni. Férjem csak este ér haza, maikor már hazahoztam a fiukat, így vele se tudok szinte beszélni, mert akkor szeretne ő is a gyerkőcökkel lenni, mire ők elalszanak akkor meg már csak esünk be az ágyba. Nem tudom mit csináljak, ha napközben elmegyek itthonról, akkor sem bírok cél nélkül bolyongani, inkább hazajövök, itthon meg nincs annyi házimunka, hogy egész napra lekössem magam. Nem tudom mi lesz ha nem találok nagyon hamar munkát. Mit lehet ilyenkor csinálni? Hogyan foglaljam el magam?
2014. febr. 20. 14:48
 1/2 anonim válasza:

Keress magadnak olyan közösséget, akik hasonlóak hozzád.

Ha netező ember vagy, akkor pl. a facebookon van egy csomó facebook csoport...baba-mama csoport és hasonlóan kiborult anyukával. Ott biztosan találnál barátot, vagy beszélgetőtársat, jobban éreznéd magad tőle...sőt talán valaki a közeledben is lakik és napközben összejárhatnátok.


Megértem, hogy unod magad...szar otthon dekkolni egyedül.

De találsz munkát és vége lesz ennek hidd el!!!


De ajánlom a facebook csoportokat, komolyan tud segíteni!

2014. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek a bölcsöde? Muszáj? Na nemár. Fess, rajzolj, zenélj, sétálj, kirándulj, olvass, töprengj.
2014. febr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!