Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzelem nélküli élet (? )...

Érzelem nélküli élet (? ) Kérlek segíts tudom hogy hosszú

Figyelt kérdés

Nos lehet nem teljesen jó a kategóra.... Igazából nem mondhatnám magam túlzottan magányosnak, csak üresnek... (rögtön elmagyarázom). Ehez kapcsolódna a kérdésem is, hogy mi lehet a baj? 20 éves lány vagyok, régen rengeteg csalódásban volt részem főleg párkapcsolat terén... 2éve ért véget egy komoly (2,6 év) kapcsolatom (első utolsó (?) ), ami után annak módja szerint szenvedtem sokat. Amikor kihevertem ezt elhatároztam h szükségem van egy társra es megpróbálok ismerkedni.... Folyamatos csalodasok... palira vette nem 1x nagyon csúnyán... Aztán elhatároztam h ELÉG... kivantam h erzelmetlen ember legyek.. aztán telt ag idő és megfordult a helyzet , ugyanazt művelem az emberekkel mint velem anno... a legszörnyűbb h lelkiismeret furdalásom sincs... sőt belül még néha elégtételt is érzek... nem vagyok képes senkit szeretni... menekülök sőt fuldoklok ha valaki igazán komolyan közeledik... alig várom h lerázzam mint cipőtalpra ragadt rágót... féltwm a szabadságom... es azt gondolom h a szerelem (már ha létezik) az embereknek csak a fájdalmat okozhatja..m a végén valakinek ugyis fájni fog... ezért csak felesleges körök... Nos kérlek titeket hogy adjatok valami tanácsot..

mert igazából néha lehet h egyedül érzwm magam de legalább nem fájhat annyira TALÁN... mégis az a benyomásom h rossz úton vagyok... egy gonosz boszorkány leszek alki átgázol mindenkin és egyedül fog meghalni


2013. dec. 29. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha így megtudod fogalmazni a problémádat, akkor tudatosan tudsz változtatni is. Egyébként a szakítás még hatással van rád.
2013. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez volt az első lépés a megoldás felé! nekem van ilyesmiben tapasztalatom, én is voltam ilyen állapotban. ha gondolod, írj, talán tudok segíteni!
2013. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak még bőven elvarratlan szálaid. Ki kell lépned a bűvkörből, megváltozol.
2013. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!