Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan jöjjek ki az álomvilagból?

Hogyan jöjjek ki az álomvilagból?

Figyelt kérdés

Szeretnék kikászálodni az álomvilágból, mindig is jó, boldog életre vágytam, de semmi nem jön össze.. Valóvilágot inkább egy rémálomnak élem meg.. Gyakran szeretek ábrándozni jobbról.. Az "ördögi kör" nálam az, hogy a valóvilagból elmenekülök, hogy lényegében megmaradjon a józan eszem..

Gyakran ábrándozok, "várom a csodát", "várom a lehetőséget". Gyakran elfantáziálok otthon, arról milyen életem lenne ha.. Egyre sűrűbben. Próbálom elterelni életemről a figyelmem..


tegnapelőtt 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
hasonlot csinalok, de szeirntem mas is. Kb errol szol a "slipknot vermillion" szam is.
tegnapelőtt 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Sokan feladják a vágyaikat, elképzeléseiket, az álmaikat.


Főleg, ha már mindent megtett érte, és évekig próbálkozott, nem csak otthon ült, de soha sehogy semmilyen erőfeszítéssel nem sikerült...--> ilyen esetben ez nem rinya.


Ja és persze nem mindegy h 20 éves az illető vagy 40-50-60


De nem biztos, hogy egyedül képes lesz rá.

tegnapelőtt 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Úgy jöhetsz ki, hogy elkezded megvalósítani azokat a céljaidat, amikről álmodozol. Ilyen egyszerű. Hozd ki magadból a maximumot, tegyél meg mindent azért, hogy jó életed legyen.
tegnapelőtt 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Fentebb kaptál jó tanácsokat.

Ha egyedül nem emgy (aligha), akkor nyugodtan fordulj orvosodhoz, aki beutal (vagy beutaló sem kell?) szakemberhez - pszichológushoz. Ne, ne hidd, hogy azok csak a pénzedet akarják (főleg nem, ha társadaalom biztosítás útján kérsz látogatást)! Nem reklámot akarok nekik csinálni, nincs sem a rokonságomban, sem az ismerőseim között egy sem.

Az a fontos, hogy teljes mértékben megnyilatkozz előtte. Ez 1-2 látogatás után aligha sikerül. Eleinte ő csak kérdez - bele akar látni a lelkedbe. Légy türelems és bízz benne!

TV-ben hallottam, amikor pszichológusok beszélgettek. Többek szájából elhangzott, hogy már ők is voltak pszichológusnál, mert a saját problmájukat képtelenek voltak megoldani. Te bízz bennük! Sok sikert!

tegnapelőtt 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Plusz problémát még az okozhat, ha az embernek barátok sincsenek, ismerősök sem akikkel bárhová ki tudna mozdulni.


Szóval ha nemcsak h társa, de barát, rokon sincs na az úgy nehézkes egyedül.

tegnapelőtt 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Családod, rokonaid, ismerőseid - tehát akik ismerik a tulajdonságaidat - nem tudnak semmit ajánlani? Egyszer pedig el kell kezdeni.
tegnapelőtt 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez most csak egy elméleti kérdés: szerinted van értelme így élni? Én nekem alapjáraton jó életem van mármint pénz stb... de mégis minden szar. És nem akar jobb lenni, és ha felteszem magamban a kérdést, hogy van-e így élni az életet mindig arra jutok, hogy nem. Nyilván nem jut eszembe az öngyilkosság meg ilyesmi, de amikor ilyen kilátástalan a helyzet, nem lenne jobb csak... befejezni az egészet? Vágod :D Úgy... szép volt jó volt... de ennyi volt? Azért neked is tuti voltak szép/jó pillanatok az életedben, és milyen szar mindig azokon merengeni, nem?
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!