Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, velem van a probléma? Vagy talán én vagyok maga a probléma?

Figyelt kérdés

Üdv,

Először is kezdjük ott, hogy egy 20 éves már 3 hónapja dolgozó srác vagyok.

Mióta nincs barátnőm (3 éve, alig tartott 2 hétig), azóta megszállottan keresem a társamat, vagy inkább szeretetet, mert ezt eddig nem igazán kaptam még lánytól. Amit meg kaptam, az hazugság volt, nem is szerettek, ellenben velem, mert én szerettem. Internetes ismerkedés.. hát igen, nem nagyon járok bulikba és sehova.

Előtte is voltak próbálkozásaim, de azokban az esetekben is mindig rosszakat fogtam ki, mindig volt valami ami miatt nem működött tovább a dolog. Ja és interneten ismerkedtem leginkább, ami lehet baj, de mindegy is.

Még tavaly történt egy elég durva eset amit most nem részleteznék, emiatt az elmúlt évek lányokkal kapcsolatos sérelmei felerősödtek és kb fél évig depressziós voltam aminek úgy kb a közepén elkezdtem újra sportolni, ami részben javított a helyzeten, mert örültem, hogy abban jó vagyok; de a feszültség/ingerület ami bennem volt, az a sportban mutatkozott ki. Kiabáltam, vagdalóztam, rossz kedvem volt, néha már sírtam is, nem tudtam hova tenni a kudarcokat, azt meg ha valami olyan történt ami eredményes volt annak csak örültem egy ideig és ennyi, de utána a rossz érzések/gondolatok újra előjöttek, ergo mentálisan/lelkileg qrvára rottyon voltam.. amiből végül a sport (pingpong) és az a 2 alkalom a pszichológussal segített kimászni.

Majd időközben júliusban elkezdtem dolgozni ami fizikálisan megerősített ugyebár, a feszültségemet valahogy letudom nyugtatni, de a felfokozott szexuális vágyamat elterelni nem. Ugyanis azzal a lánnyal akivel 3 éve voltam együtt, vele szexeltem utoljára, azóta nem voltam senkivel, nem jött össze senkivel; és nyilván akkor is neten ismerkedtem (egyszer voltam buliban, de rájöttem hogy nem az én világom). Na szóval a 3 év kihagyás miatt annyira felfokozódott ez a szexuális vágy, hogy már nem tudok másra gondolni, csak a szexre., hogy dugni akarok. De ezzel együtt a szeretet is hiányzik.. a kettő így ütközik, mert szeretnék kialakítani kapcsolatot, vagyis szeretnék szeretni és szeretetet kapni, de nem tudok, mert a szexen jár az agyam, hogy milyen lehet vele... hogy basszus dejó lenne. Most is buszon 1 hónapig nézegettük egymást egy lánnyal (15 éves, közben azt hittem 17-18..) és úgy adta a pillanat, hogy szóba keveredtünk egymással, kiderült, hogy szimpi voltam neki, ő is társat keres ahogy énis, volt is insta csere minden, tali másnap.. minden jó volt, sokat beszélgettünk, nevettünk, nevetett a poénjaimon. Félbe kellett szakítani a találkozót és átrakni holnapra, mert fontos dolog miatt haza kellett mennie. És miután hazaért, üzenetben teljesen egyhangú volt, letörtnek tűnt és láttam előre mi fog történni. Üzenetben offolt, azt mondta hagyjuk egymást, de hogy miért milyen indokkal, azt nem mondta meg, hiába kérdeztem többször is. Csak azt mondta, hogy nőljek fel, kérdeztem miért? Azt mondta majd rájövök, ezen kívül semmi mást.

És ezt is annyira rosszul éltem meg, hogy megint beszoptam.. megint elhittem, hogy lehet ebből valami.. nyilván a szexet is elképzeltem vele. Emiatt újra előjöttek a gondolatok, hogy szerencsétlen vagyok, hogy megint megjártam, úgyse lesz barátnőm, sosem leszek boldog ember. Lelkileg sosem jövök rendbe.

Megkérdőjelezem saját magamat, hogy mi a baj velem? Mit csinálok rosszul? Miért akar megváltoztatni egy 15 éves? Miért érint meg ez ennyire rosszul? Miért élek? Ezért? Mert ez nem élet. Miért nem kapom meg a boldogságot amit szeretnék?

Úgyhogy üresnek érzem magam, belül egy roncs vagyok (személyiségzavarra is gondoltam már vagy valami olyanra ami mentalitással/lelki problémával kapcsolatos) , nem vagyok boldog, pedig az szeretnék lenni mindezt úgy, hogy hormon annyi van bennem mint a nyű, és kielégületlen vagyok.. szóval nem tudom mit tegyek (gondoltam már kurvázásra is, csak aztán lehet rászoknék és nem akarom minden pénzem rájuk elkölteni, mondjuk velem jól járnának, a végén kapnának belőlem rendesen:D); na de, Mit tanácsoltok ezügyben? Mit csináljak? Mi lehet erre a megoldás ami segít a helyzetemen?

(Gondoltam az edzőterem-re, jövőhónapban kezdenék el járni, mondjuk jó lenne így fizikai munka mellett.. de szerintem attól még ugyanúgy hiányozna a szex, nem múlna el)


Ui.: bocsánat ha túl hosszú lett, lehet kicsit bőbeszédű is lett, de igyekeztem minden fontos információt kiírni magamból, hogy megértsétek. Köszönöm annak aki elolvasta és válaszol is rá valamit c: Fiúk, férfiak, nők, lányok, mindenki válaszolhat, minden segítő szándékú véleményt elfogadok:) köszönöm.



okt. 12. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8 as vagyok. Azért írtam h tedd rendbe magad mert addig nem lesz más csak ez a mókuskerék, és igen, ha mindent csalódásként élsz meg mindig lejjebb és lejjebb csúszol. Az életednek úgy kell teljesnek lennie h magad vagy, és ehhez az egészhez tudnak/akarnak majd kapcsolódni mások is, ettől mindketten többek lesztek. De ha te nem vagy egész akkor a másikból "kivenni" ami nincs meg benned és ez a másiknak sem lesz jó, és neked sem, mert ha vége a kapcsolatnak( ami elég gyakran előfordul) akkor ott maradsz megint csonkán, és vadul kapaszkodsz a következő lehetőséghez h újra egésznek érezhesd magad. Ezzel csak érzékeltetni próbáltam a helyzetedet, h először tényleg magaddal kell kezdened valamit. Próbálj meg élni, élményeket szerezni, tanulj egy jó szakmát, tedd magad értékessé a saját szemedben, építsd az önbizalmadat, ez a kulcs. Utána már minden sínen lesz hidd el. Sok sikert kívánok !
okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a tanácsokat!

Másodszor pedig ha jól értelmezem, akkor először is ahhoz hogy magamat rendbetegyem, fel kéne hagynom az ismerkedéssel?

Egyébként szakmát nem szeretnék tanulni, inkább önbizalmat szeretnék építeni, edzőteremre gondoltam. Kicsit kigyúrni magam, mondjuk most se vagyok rossz fizikai állapotban, de azért még lehet hova fejlődni.

okt. 15. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!