Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem már veszett ügy a barátnő?

Nekem már veszett ügy a barátnő?

Figyelt kérdés
Soha nem volt barátnőm de még csak egy randim sem volt. Eddig bíztam abba hogy egyszer lesz, de már kezdek beletörődni hogy nem. 27 vagyok és ha eddig nem jött össze kicsi rá a reális esély szerintem. Nem tudom miért jutott nekem ez.
tegnap 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Azért ezen nem túl nehéz változtatni, ha szeretnél is.


- Ha tetszik valaki, akkor beszélgess vele, hívd meg kávézni...

- Ha nincs ilyen, ott az internet.

tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem gyakorolt az ismerkedés az interneten már az is egy jó kiinduló pont
tegnap 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
ha így állsz hozzá, akkor igen.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akinek 40 évesen lett először barátnője, aztán utána gyerek is. Persze, nem kell addig várni, de ettől még semmivel nem vagy elkésve.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mondj le róla
tegnap 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pont nem olyan, ami magától "összejön" csak úgy, ezért tenni is kellene valamit, meg leszállni a földre és esetleg kompromisszumot kötni, hogy ne olyan szekér után fuss, amelyik nem vesz fel, ne olyanokkal akarj ismerkedni, akik nem a te kategóriád stb....


Kizártnak tartom, hogy online ne lehetne senkivel megismerkedni, ha egy férfi normálisan tud írni, kitesz magáról egy mosolygós arcképet, nyitottan áll mindenkihez és pozitívan, akkor 1000 kezdeményezésből csak összejön legalább 1!

tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy egyáltalán nem is érdeklődtek utánad lányok vagy csak azokkal nem jött össze akik neked tetszenek. Velem ez a helyzet, a szép, csinos, igényes lányok szintjét nem ütöm meg, sose foglalkoztak velem. Csúnya lányokkal járhattam volna, de nem akartam. Ha irántad csúnya lány se érdeklődött, akkor veszett ügy. Ha az a helyzet mint velem, akkor az igényeket kell lejjebb adni, ha nagyon akarsz barátnőt.
tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, simán összejöhet, de azért komolyan tenni is kell. Vagy neten ismerkedni, vagy élőben nyitni olyanok felé, akik szimpatikusak, kedvesek és megközelíthetőek. Vagy eljárni olyan helyekre, ahol van lehetőség ismerkedni.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!