Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rengeteg átlagos,már már...

Rengeteg átlagos,már már csúnya srácnak lessz nője netes társkeresőkről?

Figyelt kérdés
Nem kell a sóder,ha valaki neten nem néz ki jól,nem tud beszélni,az élőbe se fog és ott még jobban beég,pláne ga kisvárosba lakik.A kérdés rólam szól,15 éve vagyok fennt netes társkeresőkön,40 hez közeledve még nem volt nőm,nem beszéltem nővel,ilyen szitu gyakori a férfiak körébe?
szept. 14. 21:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egyébként a helyesírási hibákkal íróknak is van nője
szept. 14. 22:42
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, a 6 és a 9-es válasz teljesen jogos és igaz, csak sajnos annyira nagy az egód, hogy nem éred fel ép ésszel, hogy neked is vannak hibáid, amikre most felhívták a figyelmedet és mivel alacsony az értelmi és érzelmi intelligenciád, máris azt hiszed, hogy mindenki csak bántani és gúnyolódni akar rajtad, pedig nem. A helyesírást meg lehet tanulni, ha elég időd szánsz neki és teszel is érte.


A stílusod is visszataszító. Ennyire primitív lennél, ha szerinted az a hibás, aki felhívta a hibáidra a figyelmedet és ilyen jelzővel illetted "gúnyolódó patkányt"?


Az eddig itt folytatott beszélgetésből minden ember számára egyértelműen világos, hogy miért nincs senkid. Olvasd el újra, ami itt történt, de most nézd külső szemmel az eseményeket.


És a végén tedd fel a nagy kérdést: te összejönnél egy ilyen emberrel, mint te?

szept. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30 vagyok, nekem se volt barátnőm, de nem a külsőm az oka, hanem az anyagi helyzetem: alacsony a fizetésem, nincs saját lakásom, nincs jogsim/kocsim. Főleg utóbbi kizáró ok a nőknél, hidd el 20 éves kor után a férfi külseje másodlagos párkeresésnél, sokkal többet nyom a latba ha jó szakmája van, férfias munkakörben dolgozik, jó a fizetése, van saját lakása és kocsija, ha meg ilyen talpraesett, jó problémamegoldó, műszaki beállítottságú fazon, akkor biztos lesz barátnője. A jó külsővel max. annyit érsz el, hogy esélyt adnak, szóba állnak veled, aztán ahogy halad az ismerkedés és kiderülnek az anyagi hiányosságok, férfiatlan(nak tartott) tulajdonságok, faképnél hagynak szó nélkül.
szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13

Tévedsz.


Mikor páromat megismertem, nem volt saját lakása, 29 évesen apukajával élt együtt, jogsija azóta sincs, szemétszedőként dolgozott mikor megismertem, azóta volt már biztonsági őr is, de jelenleg a kereskedelemben eladóként dolgozik, nem cigány.


11 éve vagyunk együtt. Számomra a külső és a belső előrébb volt, mint az, hogy hol dolgozik, van-e autója, mennyi félretett pénze van. Én diplomás nő vagyok.


A saját hitelmentes lakásunk háromnegyede az én nevemen van. Nekem van jogsim, de nincs autóm.

szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14 Tehát akkor hiába a sok tanulás ha nem nézek ki jól akkor vagy ha nincs ragyogó belsőm b.szhatom az egészet.

Én úgy gondoltam ha már szép nem vagyok legalább okos/tanult legyek.

szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14

Ehhez két dolgot tudok hozzáfűzni.

Az egyik hogy nem minden nő egyforma, vannak olyan gondolkodásúak is, mint amilyen Te, de a nagy többség nem ilyen. Az meg hogy aki elfogad így egy férfit, azzal összeillenek-e, az is lutri.

A másik hogy 2013 óta óriásit változott az ország, akkor még nem volt ekkora hatása a médiának az emberek gondolkodására, nem volt ennyi közösségi felület, magamutogatás, internetes társkeresők, nem volt ennyire szétszakadva a társadalom anyagiak tekintetében. Ma már mindenhol azt látja, hallja egy nő hogy alap a 800 ezres kereset, saját lakás, kocsi, akinek ez nincs meg, az egy lúzer.

szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

“Mikor páromat megismertem, nem volt saját lakása, 29 évesen”

(Nem rád fogok reagálni, csak erre a kiragadott mondatra)


Miért kellene egy férfinak saját lakása legyen 29 évesen? Nők 30 év alatt sokat utaznak, költenek magukra, szórakozásra, jól érzik magukat és ezt jól is teszik…. De ezzel egy időben a férfiaknak két műszakban kellene dolgozni, és a fiatal korukat azzal tölteni, hogy 30 évesen lakást biztosítsanak valakinek, aki nem is őket szereti, hanem a pénzt, már amennyiben tényleg ez a szempont? Közösen meg lehet oldani ezt, férfiak és nők közötti bérszakadék sokat csökkent, és remélem egyre inkább egyenlőség lesz, de ezzel az is kellene járjon, hogy ne a másiktól várd , hogy mindent megteremtsen.

szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17


Én meg az általad kiemelt mondattal a kérdező ezen mondatára reagáltam:


"30 vagyok, nekem se volt barátnőm, de nem a külsőm az oka, hanem az anyagi helyzetem: alacsony a fizetésem, nincs saját lakásom, nincs jogsim/kocsim. "


Ezzel a válaszommal akartam neki elmagyarázni, neki ugyanazt, amit most te is leírtál:


"Miért kellene egy férfinak saját lakása legyen 29 évesen?"


Ugyanazt írtad le, amit én. Erre most miért volt szükség? Csak, hogy te is hallgasd a hangod? Ismételtél csupán, semmi újat nem mondtál.

szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A saját lakásod hiænya mistt nem volt nőd 20 évesen se?saját magadnak is hazudsz
szept. 15. 15:55
 20/21 anonim ***** válasza:
Én átlagos és csúnya fizikai munkát végző melós pasas vagyok még sem volt még nőm soha az életben. Van egy lány de ő csak barátságot akar kettőnk között viszont olyan jókat el lehet vele beszélgetni hogy az valami hihetetlen. Kevés olyan lánnyal találkoztam életem során akivel egyszer több témáról órákat el tudtunk volna beszélgetni, de csak barátságot akar így tiszteletben tartom a döntését. A mai lányok többségéhez jó kinézet kell, autó és jól fizető munkahely meg saját lakás magyarán egzisztencia.
szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!