Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves vagyok.Belefásultam...

23 éves vagyok.Belefásultam az életembe érzem hogy váltanom kell.Merre tovább?

Figyelt kérdés
Elértem igazábol mindent amit egy nem gazdag családból indulva ellehet érni.Van egy gyönyönyörű 5 éves házam egy nagyvárosban,autóm,és anyagi gondjaim sincsennek.Mindezt vállalkozóként hoztam össze ami sajnos becsődölt így már alkalmazottként dolgozom 400 ezer forintért amivel semmi bajom nincs mert amit akartam már elértem.A szüleimen és 1-2 rokonomon kívül nincs más társaságom és kapcsolatom sincs(egyébként ez bosszant a legjobban de sajnos nagyonnehéz számomra a kapcsolat kialakítása)Azt érzem hogy változtatnom kell az életemen a szülőkön kívül akikkel nagyon szoros a viszonyom nincs semmi ami ide köt.Arra gondoltam megtanulok angolul és elmegyek egy egzotikus országba hotelbe dolgozni mellete pedig élni,ismerkedni,barátkozni,bulizni stb.?Milyen a tervem?Tudom hogy a pénz amit keresnék 1000-1500 euróért neméri meg menni de számomra nem ez a lényeg hanem hogy új életet kezdjek.

júl. 13. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Go!
júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül dokumentáld a vállalkozásod történetét, és a későbbi kalandjaidat is, és tedd közzé youtube-on vagy egy blogban, mert ez elég izgalmasnak hangzik.
júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp tiktokon vagy youtubon lesznek tartalmak erre gondoltam már.Jelenleg az angol tanulását kezdem aztán indulás.Esetleg ha valaki olyan helyzetben van és 20-30 év közötti belevágna az ismeretlen új életbe nyugodtan írjon.
júl. 13. 18:31
 4/4 anonim válasza:
Én most fordultam vissza egy olasz hotel melótól, mert én depressziós is vagyok.
júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!