Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha már tényleg...

Mit tegyek, ha már tényleg nincs vesztenivalóm?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem, lefőtt a kávé 30 feletti férfiként. Mihez fogjak a tengernyi szabadidőmmel?


Depressziósan vegetálok, a különböző rendezvényekre nem ismerkedni járnak az emberek, a Tinder és társai halott ügy. Hol lehet egy jót enni, egy jót inni? Nem az ilyen legalja lerészegedésre gondolok, hanem valami minőségi bor, étterem, stb...


júl. 3. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
De jó neked, hogy ilyen sok szabadidőd van. Az én szabadidőmet elveszi az utazás, háztartás stb.
júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első sorban tedd fel magadnak a kérdést mi az ami érdekel. Hobbi vagy akár komolyabb szinten is és próbálj meg belemerülni.


Ha társasági ember vagy, akkor azt tanácsolom, hogy mozdulj ki, kezdj el valamilyen csapatjáték vagy csoportos sportot (lényegében ahol interakcióba kerülsz más emberekkel).


Könyebb leírni mint megcsinálni, de egyedül sokszor nem könnyű az élet. Bármennyire én is élvezem az előnyeit meg van rengeteg esetben a hátránya is.

júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
30-asként még nem vagy elkésve semmiről. Fizess be egy rosszlányos masszázsra egy komolyabb masszőrnél valami jobb programra, lazíts, kapsz egy jó masszázst, majd a végén egy cumi. Testi-lelki felüdülés. Másképp látod majd a világot utána.
júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Én is a prostihoz járást javasolnám. Ne érezd magad egyedül, sokan éreznek így, csak mellé legyártanak egy halom gyereket meg lakáshiteleznek, alkoholizálnak stb.
júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Rosszul nézel ki? akkor kb igen
júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdés nem arról szól hogynincs vesztenivalód, hanem hogy nincs sikered és unatkozol.
júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Találj olyan munkahelyet, ahol élvezed a társaságot.

Esetleg tanulj munka mellett, társaságod is lesz, meg előre léphetsz karrierben.

Ha még így is marad szabadidőd, keress valami értelmes elfoglaltságot. Ha van kerted, foglalkozz azzal. Önkénteskedj. Olvass, tanulj, ami érdekel.

Én így teszek. Nem is nagyon van szabadidőm.

júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egyedül él 40-es férfiként: dolgozik, sportol, utazik, néha becsusszan egy kis himihumi (nőkkel), elvan mint a befőtt.
tegnap 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!