Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Általában a beteg sérült...

Klarikkornel kérdése:

Általában a beteg sérült emberek maradnak magukra végleg életük végéig?

Figyelt kérdés

És általában egész emberi egy életükben amíg csak élnek és meg nem halnak?

Gondolom mindig van ennek oka a magánynak és a remete életmódnak!?



jún. 30. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én beteg vagyok, emiatt egyedül magányosan fogok élni életem végéig. Többször dolgoztam olyan helyen ahol beteg, sérült emberek voltak. Ők nem voltak olyanok mint én. Mindegyik megtalálta a párját és gyerekeik is voltak. Én voltam köztük egyedül magányos.
jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlen. Én pl tudatosan nem akarok senkit, mert annyi idiótát sodort elém az élet (legyen az kapcsolat vagy csak egyszeri találkozás), hogy már megundorodtam az egésztől.
jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sokan párkapcsolatba is sérülten kerülnek, vagy épp abban sérülnek, torzulnak, és adott esetben tartósan benneragadnak az őket megnyomorító állapotban, vagy annak következményeiben..


2-es, mit gondolsz, az rólad mit mond, hogy folyton idiótákat sodort eléd az élet? az undor (és a feltételezhető önbecsülés-hiány) helyett nem kellene inkább az önfejlesztés útjára lépned..?

jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

3-as, hiába az önfejlesztés, ha már az első találkozáson úgy viselkedik valaki mint egy debil kisgyerek.

Egyébként nem érdekel, hogy rólam mit gondol a másik fél.

jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A saját értelmezésed szerint "debil kisgyerek" szintű embereket "sodor eléd az élet" - veled persze minden rendben van..

ráadásul nem is érdekel, mit gondol rólad, mit érzékel belőled a másik - csak az számít, hogy te durván leminősíted a másikat, másokat..

hát, sok sikert az életben..

jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Te milyen jelzőt használnál egy olyan férfira aki majd 40 évesen hangosan, megalázóan és gügyögően beszélne veled csomó ember előtt?

Vagy egy olyan exre aki kidobott az exe miatt, akivel már előttem 6x szétmentek (ezt is csak a kapcsolatban tudtam meg). Ne ítélkezz, ameddig nem tudod a részleteket.

Ja kössz, sok sikert neked is..

júl. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem érdemes lenne elgondolkodnod azon, miért ilyen személyekkel kerülsz kapcsolatba.
júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálok 7-es, áldozathibáztatás tökeletesen megfogalmazva egyetlen mondatban.

Jusson eszedbe akkor is, ha ne adj isten, te, vagy valamelyik hozzátartozód jár így!


A kérdezőtől pedig elnézést kérek, hogy a kérdése alatt ilyen jellegű beszélgetes született.

júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az önvizsgálat, illetve az önfejlesztés lehetőségének felvetése "áldozathibáztatás"? Miért gondolod szükségesnek, hogy fölényeskedj az irányomba, illetve minősíts?
júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es!

Pont, hogy a te 5-ös kommented a fölényeskedés az én irányomba, de én itt befejeztem ezt a beszélgetést. További szép napot!

júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!