Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnam tultenni magamon...

Hogyan tudnam tultenni magamon,hogy ne varjam el a kolcsonos szeretetet vagy azokat a dolgokat,amiket ugy erzem,hogy teszek egy-egy emberert es nem kapom vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon maganyos vagyok,egyszeruen mar nem tudom mit tudnek tenni.Van parom,van csaladom,de nagyon hianyoznak azok a baratok,akik igazabol nem ismerosok. Ugy erzem en gondoltam felre,gondolom tobbet is adok mindenkinek,probalok segiteni,mert erzem,hogy nem kapom vissza azt a szeretet,amit varok es ez nagyon felemeszt.Nem is tudom leszarni ezt az egeszet,amugy is egy eleg empatikus,erzelmes ember vagyok.Azt hittem tenyleg vannak barataim,de az elmult evben ra kellett jonnom,hogy inkabb ismerosok.

Hogyan tudnam tultenni magamon,hogy ne varjam el a kolcsonos szeretetet vagy azokat a dolgokat,amiket ugy erzem,hogy teszek egy-egy emberert es nem kapom vissza? Akkor ugy erzem konnyebb lenne,de most nagyon felemeszt.

Amugy nem eroltetem az emberekre magamat,regebb sok programot szerveztem,mar nem..ha hiv valaki elmegyek,de ha nem nem.Felek emberekre is rairni,ha nem valaszolnak vagy csak napok mulva ugy erzem sok vagyok vagy zavarok .Tudom mindenkinek van elete es nem a telefonon log senki sem,de a sokadik ilyen alakult ki ez is.


jún. 25. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem vagy nekik annyira szimpatikus, mint ők neked.

Vagy elfoglaltak.

Azért család melett ilyenen pityogni... bocsi, de jó sok szabadidőd lehet.

jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne pörgesd a gondolataid. Ne vágy rá, hanem ad meg magadnak a figyelmet és törődést. Keress olyan hobbit amiben elmélyedhetsz.
jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs sok szabadidom,de lelkileg lehetek magam alatt nem? Csaladra,a testveremre gondoltam amugy.
jún. 25. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

3.

Bocsi nem akartalak megsérteni!

Sajnos a család, testvér sem biztos hogy szimpatikus egymásnak.

Engem is leszart anyám, apám egyszem gyerekként, de az én személyiségem olyan, hogy nem megzuhan, hanem megvetéssel reagálom le.

Mostmár kuncsorog anyám, de kit érdekel?

Gondolj arra, ha kellenél, akkor te is ignorálhatod őket.

De mondom,ez lelki alkat kérdése.

Sok erőt neked!

jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!