Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan vészeltétek ezt az...

Hogyan vészeltétek ezt az érzést át?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindenkiben csalódtam, lényegtelen hogy most mi az oka de csalódtam az emberekben, baratok, szomszédok, családom, anyukám, mamám. A férjem az egy biztos pont az életemben, rá tudok számítani....de eddig mindig szükségem volt társasságra, szerettem barátkozni, ismerkedni, közvetlen típus vagyok de azt hiszem kezdem feladni. Ha vki felé nyitok, szinte biztos hogy valahogyan megbánt, belémdöf stb....ugy érzem az ember tényleg csak magára számithat és minden kapcsolat csak felületes. Egyetemen is voltak barátaim de amikor volt egy nagyobb gond szarban hagytak. Gimiben szintúgy. Tényleg nincsenek önzetlen őszinte kapcsolatok? Vagy csak velem történik ez? A saját anyukam is narcisztikus, erre akkor jöttem rá amikor pszichologushoz kezdtem járni....ő bolondnak nevezett emiatt pedig azota látok tisztábban...
jún. 21. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam
jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LLawliet válasza:
olyan rossz látni hogy ennyi embernek ilyen problémája van..akkor kimondhatjuk hogy depressziós vagy nem? lehet csak rosszkor vagy rossz helyen,és mindig úgyérzed hogy csak a negatív dolgok történnek veled :D szerintem àtvészelni egyedül legyen akàrmi is a probléma nagyon nehéz, de ahogy mondtad van egy férjed akire tudsz tàmaszkodni..szóval szerencsés vagy :) és ja..sokkal felületesebbek a kapcsolatok manapsàg..de csak nagy általánossàgban :D vannak még megmosolyogtató dolgok az életben,csak észre kell venni <3
jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akadnak még őszinte, önzetlen kapcsolatok, azonban nagyon, de nagyon ritkák már, szóval nehéz az ilyenre kapható, fogékony embereket megtalálni. De nem lehetetlen.

Nem vagy ezzel az egésszel egyedül. Egyrészt ott van a férjed, akiről írtál, aki melletted van, másrészt (sovány vigasz ugyan) többen szenvedünk emiatt a felszínes világ miatt, az érdekkapcsolatok kavalkádjától.

Érdemben tanácsot nem igazán tudok adni, csak annyit, hogy ezt az egészet ne vedd magadra, nem a te hibád, hogy az emberek így viselkednek veled, meg összességében is. Járj nyitott szemmel, hátha ott sikerül barátba botlanod, ahol a legkevésbé számítanál rá. Addig is kitartást kívánok!

jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez depresszio. Voltam mar depresszios, antidepresszanst is szedtem, akkor fekudtem egesz nap és csak pisilni álltam fel....most vannak céljaim, teszek veszek csinálom a dolgom a gyerekeimért élek. Csak csalódtam az emberekben. Őszintén szolva elegem van belőlük! Senkiben nincs empátia, együttérzés. Ferjem csaladjarol nem is beszéltem de itt vannak az unokák és le se toljak őket. Annyira fáj....
tegnapelőtt 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!