Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem indítanak egy olyan...

Miért nem indítanak egy olyan celebrandi műsort,ahol ismert nők átlagos kinézetű,keveset kereső de szorgalmas férfiakkal randiznak?

Figyelt kérdés
Pékekkel,cukrászokkal,targoncásokkal,árufeltöltőkkel,vasutasokkal,villamyszerelőkkel.Nem jobban nézne ki mint a gazdag a gazdaggal randija?

2023. szept. 21. 11:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Rossz a példa mert a pékek jól ketesnek.Ráadásul megsütik otthon a kemyeret,nem kell venniük ezer forintért
2023. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11 hülyeséget beszélsz ha a munkahelyről haza vihet kenyeret minek sütne otthon is?
2023. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
10-es én azért Schumacher Vandával összekeverednék😉
2023. szept. 21. 11:47
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
Azzal a lófejűvel? Nem is tudom olyan ronda fejű nő hogy szerepelhet egyáltalán tv-ben?!
2023. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

13#

Nekem meg van önértékelésem és nem csinalok bohócot magamból egy p_náért...

2023. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
24 de a teste jó.Én nem dobnám ki az ágyamból.
2023. szept. 21. 11:50
 17/30 anonim ***** válasza:
94%

Miért néznek még tévét az emberek? Annyira zsibbasztó és nem lehet kikerülni se, hiába nincs otthon tv adás, a neten is ez folyik a csapból is.

Ki a f.t érdekelnek az ilyen celeb kreténségek?

2023. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17 én megnéznék egy olyan műsort ahol igazi szingli férfiak keresnek társat és igazi szingli celeb csajokkal randiznak.
2023. szept. 21. 11:53
 19/30 anonim ***** válasza:
62%

1. A nők alapból nem ismerkednek átlagos kinézetű, átlagos keresetű, dolgozó férfiakkal. A gazdag celebnőkre ez hatványozottan igaz. Pont ezért nem is lesz ilyen műsor, mert az nem reality lenne, hanem sci-fi.

2. A vénasszonyokat akik az ilyen szemetet nézik, nem az átlagjóska targoncás érdekli, meg az eladó akivel a közértben találkozik, hanem az olyan szutykok akik állandóan a bulvárban forognak a luxusnyaralásaikkal, szerelmi afférjaikkal meg hasonlókkal. Szóval ha a targoncást beteszik egy ilyen műsorba, akkor vagy celeb lesz ő is, és akkor már nem lesz többé dolgozó ember, mert közpénzzel tömi ki az állami bulvársajtó, vagy nem lesz celeb és akkor veszteséget okoz mert senkit sem érdekel miatta a műsor.

3. Az ilyen műsoroknak a polgárpukkasztás (is) a célja, hogy aki nézi, lássa, hogy amíg ő 12 órában gürcöl aprópénzért amiből a rezsire alig futja a garzonjában, addig a huszonéves lotyó meg minden hónapban Ibizán meg Thaiföldön nyaral, luxus cuccokba jár, a sminkje több mint egy átlag havi fizetés, és így tovább. Hergelés, társadalmi feszültségek szítása (is) a cél. Egy nettó 180 ezret kereső kétkezi munkás nem fog hergelni senkit.

4. A tévék nem készítenek rizikós műsorokat, mindig a bevált formulákat alkalmazzák. Negyvenötödik Sztárban sztár az lesz, mert a prolik az ilyesmit lesik.

2023. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari kérdező, de egy normális gondolkodású pék nem fog bohócot csinálni magából egy ilyen alja műsorban!


Sőt, már eleve nem is néz tévét! :D

2023. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!