Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pár éve kiköltöztünk Németorsz...

Pár éve kiköltöztünk Németországba, ahol eddig otthon éreztem magam. Most mégis azt érzem szeretnék Magyarországon élni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Bővebben: nyelvet tudjuk, vannak barátaink, jó munkánk stb

- elégedettek vagyunk az életünkkel. Viszont most született babánk és a testvéremnek is nemsokára. Olyan sokszor eszembejut mostanában, hogy milyen lenne ott? A gyerekeink talán együtt nőhetnének fel.

Szerintetek vissza kellene költözni vagy elmúlik majd ez az érzés....?


2023. júl. 9. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Kövess be pár politikai hírportált, és elmúlik a honvágyad. Meg beszélj az itteni emberekkel, hogy milyen jó itt, mennyire faxa jövőt lát mindenki maga előtt. Az emberek 80%-a kb a hónap végéig tervez...
2023. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Erre is, arra is tudok példát. Ráadásul sikereset és sikertelent is. Ketten döntsétek el.
2023. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
LÉpj ki a burokból, olvass egy hétig/néz híradót (nem propagandát), aztán rájössz, hogy inkább a testvéredet kellene kitelepíteni
2023. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kései Sirató ***** válasza:
79%

Ha azt akarod, hogy a gyerekednek ne legyen jövője, akkor gyertek!

Szeptembertől az iskolákban nem nagyon lesznek tanárok. Kövesd a híreket, de ne az M1-et nézd, mert az hazudik még akkor is, amikor kérdez.

2023. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
84%
NEHOGY VISSZA GYERE! Itt nincs jövő, ott van!
2023. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen már én is tudom, csak egy fellángolás volt. :)
2023. júl. 28. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!