Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van esély így...

Szerintetek van esély így társat találni?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok volt már sok párkapcsolatom de valahogy egyik sem volt hosszú életű. Sajnos mindig sikerült olyan nőket kifognom hogy csak a kedvem ment el tőle. Félrelépett nem illettünk össze mert a bulizás volt az élete meg volt akinek volt baj a gondolkodással is. Akiknek pedig kellenék azok házasságban kapcsolatban élnek és mindig hitegettek hogy engem szeret elhagyja a párját stb. Az idő telik másnak családja van nekem meg senkim. Kezdem feladni és beletörődni a sorsomba. Mert még ha egy rossz életű alkoholista lennék megérteném hogy elhagynak. De dolgozok nem élek rossz életet még sincs egy normális kapcsolat. És nem is tudom hol keressem hol ismerkedjek
2022. márc. 20. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal?
2022. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, vagyis kettő:

Ha nem szereted a bulizós csajokat, miért bulizósokkal ismerkedsz?

Minek mész bele szeretői kapcsolatokba, amikor neked nem erre van szükséged?

Arról nem is beszélve, hogy aki szeretőnek tart téged, majd melletted is fog, ha rádun, ahelyett, hogy lelépjen

2022. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
2022. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt biztos nem fogsz tudni
2022. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elkeseredned, egyik ismerősöm negyvenes évei elején házasodott. A lényeg, hogy emberekkel mindig tartsd a kapcsolatot: barátok, edzőtársak, kirándulások, sörözések, stb. A munkádra ügyelj, rágörcsölni nem kell a témára, de járj emberek közé.
2022. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!