Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A baratnoim kozul csak en...

A baratnoim kozul csak en vagyok mar szingli. Mindenki a parjaval el es emiatt nem is toltunk egyutt idot, mert a sracok barati tarsasagaval vannak. Hogyan lepjek tul ezen? 26l

Figyelt kérdés
Mar sokszor a siras kerulget, mikor belegondolok, hogy en vagyok az egyeduli akinek senki nincs a lathataron es az utobbi 2-3evben egy randin sem voltam. Korabban nem zavart ennyire, de most hogy ugymond teljesen egyedul maradtam es mindenki szivesebben log a pasijan gyakran tor ram a panik. Baratom ketlem, hogy lenne, mert evrol evre romlik az onbizalmam, meg ennyi idosen mar nem igazan fogok kelleni senkinek. Egyszeruen nem vagyok szeretheto. Kb el sem hagyom mar munka utan a lakast. Otthon ulok es szomorkodok, mikozben sorra latom, hogy mindenkinek megvan a parja.

2022. márc. 19. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, nem mind arany ami fénylik. 26 évesen pedig még bőven van időd megtalálni a társad. Csak ne zarkozz be:)
2022. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan pár hónap múlva leszek 24, de nem hogy 2-3 éve, soha sem volt barátnőm. Hogy-hogy bírom? Bírnom kell, ennyi... mert, ha nem teszem, akkor később se történhet változás. Ki kell tartani, hogy legyen az embernek esélye később.
2022. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne légy butus, nagyon fiatal vagy még. Most az utóbbi két-három év nem számít, covid elsöpört mindent, csak ne hagyd magad bepunnyadni, használd ki hogy megint lehet menni, bulizni, ismerkedni.
2022. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Van egy korban hozzád illő szingli férfi ismerősöm, ha esetleg érdekel.
2022. márc. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberek társaságát keresd, akik nem ennyire felszínesek
2022. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem logsz te is veluk? Amikor kozosen lognak a barati tarsasaggal? Gondolom a haverok kozott van 1-2 szingli, meg alkalom is lenne ismerkedni.

De ha ennyire szarnak a fejedre, keress uj baratokat. Kollegak kozott nincsenek, akikkel jol elvagytok, lehetne veluk melon kivuli programokat szervezni?

2022. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26 évesen még nincs gond. Készítesz magadról 3-4 jó fotót, azt' irány a Tinder.
2022. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem az en mufajom a tinder, kepek alapjan kb. 5percig tudom fenntartani az erdeklodesem + kepek alapjan nem tudom eldonteni ki is lenne vonzo. Melleloni meg olyan kellemelten mindket oldalnak, es ez csak rombolna az onbizalmam.

Igen, keresni fogok inkabb egy uj csoportos hobbit es onnan embereket, mert sajnos elnottunk egymas mellol. Nekem nem tema meg a gyerek vagy a lakas, ok meg mar ilyenekkel foglalkoznak. Kezdem elfogadni, hogy egyedul fogom maradni. Annyira igazabol nem rossz, kb mindent tudok igyis csinalni.

2022. márc. 25. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Hollaksz?
2022. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 39 éves férfiként vagyok ugyanígy, ami már teljes tragédia. Ráadásul én még a melót is home office-ból nyomom, egy nyomorult emberi lénnyel nem beszélek egész héten. Hát, mit ne mondjak, elég rosszul bírom... Amiket írsz, azokat mind átéltem, teljesen megértelek.


Ezzel együtt 26 évesen neked még semmi probléma nincsen, nem kell parázni. A lényeg, hogy a befordulásnak ott állj ellent, ahol csak tudsz. Menj el futni, edzeni, kirándulni, keress olyan csoportokat, akik azzal foglalkoznak, amit szeretsz. Itt is próbálkozhatsz: írd le, hogy merre laksz, mi érdekel, van-e kedve vkinek akár itt néhány levelet váltani, vagy bandázni? Pl. edzésre elmenni veled heti 2x, mert egyedül nem tudod rávenni magad, vagy leugrani lángosozni a Duna-partra, belökni egy sört hambival, elugrani egy belga sörözőbe, biciklizni egyet, sétálni valahol, elmenni múzeumba, felmászni a Gellért-hegyre, leülni a fűbe aztán csak úgy bambán bámulni és kicsit dumálni, ilyesmik. Az igazság az, hogy én sem találok ilyen programokra könnyen társat (- van egy lány barátom, akivel időnként elugrunk vhova, de ritkán, mert állandóan elfoglalt), de hátha neked összejön. Kicsit erőltetni kell ezt, az az igazság, mert teljesen elszigetelődik az ember, amibe nem nehéz egy idő után beleőrülni...


Szóval összességében a lényeg, hogy emberek között legyél minél többet!

2022. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!