Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit mondjak neki?

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy régi barátom, akivel tényleg nagyon jóban voltunk, aztán elég csúnya vége lett. Nekem azóta is hangulat ingadozásaim vannak és azt hiszem depressziós vagyok. Úgy érzem beszélnem kell vele, már el ja terveztem, hogy hogyan, de nem tudom, hogy miért akarok beszélni vele, és mit akarok neki mondani. Mit mondjak neki?
2022. márc. 17. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el írni egy üzentet neki, írd amit érzel és a üzenet végén kiderül mi miatt írsz neki, írj le mindent amit el akarsz neki mondani.
2022. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Személyesen szeretnék beszélni vele
2022. márc. 17. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem még akarom mondani neki, hogy ne tegyen úgy, mintha semmi nem történt volna, attól hogy mindennap találkozunk még nem vagyunk normális osztálytársak. Hogy nem felejtem el, mit tett velem, hogy nincs szükségem arra hogy megvédjen egy ártalmatlan beszólástól és hogy szálljon ki a fejemből. Ennek van értelme?
2022. márc. 17. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szàlljon ki a fejemből"-főleg ha koszos a cipője ..
2022. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!