Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen szakmát/munkahelyet...

Milyen szakmát/munkahelyet válasszak, ha alapvetően nem érdekel semmi az életben? (se fejlődés, se életkedv, se emberek)

Figyelt kérdés

Tököm tele van, hogy minden csapból a szakmai előremenetel, fejlődés, karrierút, softskillek és hasonló bu**ságok folynak. Ezért is szereztem 8 év alatt görcsösen egy diplomát, mert a társadalom mindenhonnan ezt erőlteti az emberre, de semmit nem értem el vele, mert végül nem tudtam idomulni ezekhez a rabszolgaszabályokhoz és olyan munkahelyre kerültem, ahol szintén fontos a fejlődés/szociális kapcsolatok/jópofizás és már depressziós vagyok ettől. (lehet nem is sokáig leszek ott).


De máshol meg a szociális készségek fontosak (telefonálás, társalgás stb.) még olyan helyen is ahol nem várnak diplomát (étterem, futár) ami nekem totál nincs és két értelmes, kedves mondatot nem tudok kinyögni, mert vagy annyira érdektelen vagyok, vagy pedig annyira szorongó, hogy a visszajárót se tudnám kiszámolni zavaromban.


Én nekem minden ilyen társalkodó/motivációs maszlagból elegem van. Egyszerűen be akarok menni a munkahelyre, magányosan, kussban végigdolgozni azt a 8 órát úgy ahogy betanítottak és aztán hazajönni.


Van ilyen munkahely/szakma? (nyilván meg is lehessen belőle élni)



2022. febr. 6. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj prostinak
2022. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Pont a fentiek miatt nem lennél rabszolga...

Egyébként minden betanított munka jó erre. De mondjuk menj el toronydaru kezelőnek

2022. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Szalag mellett pont ilyen. A kutya nem szól hozzád egész nap. 250+-t megkapsz, abból telik kajára meg albira.
2022. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyet, hanem egyelőre keress pénzt valamivel és közben dolgozz magadon, lehetőleg csoportterápiában (ha érdekel, adok tippet, hogy hol), mert az igazi problémád nem az, hogy nem érdekel semmi, hanem hogy rossz az önképed és ezt másokra is kivetíted. Senki sem így születik, te sem vagy kudarc. Most torzan látod magadat, ezen kéne előbb segíteni. Ha eljutnál oda, hogy lelkesedj valamiért és belülről jöjjön az energia, akkor rátalálnál magadtól az utadra. Terápiára van szükséged.
2022. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Ez tényleg a gyári munka amit leírsz...bár én pont nem akartam munkahelyen jópofizni más által választott emberekkel, szóval vállalkozásba kezdtem, saját szabályok, én választok kivel dolgozok, ha valaki f*szarcu azt meg leadom másnak...


Kezdetnek egyébként egy pszichológussal jó lenne elkezdened dolgozni, sokat tud segíteni a beforduláson ha tudod az okát.

2022. febr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Menj sírásónak.
2022. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!