Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz következő életem?Vagy...

Lesz következő életem?Vagy miután meghaltam se kép,se hang nem lesz soha többé?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni ne értsétek félre csak szoktam ezen gondolkozni hogy mi lesz majd utána miután meghaltam?Fogok még létezni egyszer valamikor?Vagy soha többé nem leszek már?20/F

2022. jan. 27. 13:00
1 2
 11/12 Gombanyo12 ***** válasza:
100%
Ez az a kérdés, amire senki sem tud igazán válaszolni, de úgy tudom, hogy van valahol Indiában egy "Könyvtár" ahol a Földünkön eddig élt emberek élete és sorsa tekercsekben megírva megtalálható. Én csak azt tudom - érzem, hogy nem először vagyok ezen a Földön....
2022. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűnsz meg létezni a halálod után, hisz a testedet alkotó atomok több milliárd évesek, végtelen számú anyagnak és élőlénynek voltak már részei mielőtt beléd kerültek, és még sok milliárd évig fognak létezni különböző formában.
2022. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!