Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz következő életem?Vagy...

Lesz következő életem?Vagy miután meghaltam se kép,se hang nem lesz soha többé?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni ne értsétek félre csak szoktam ezen gondolkozni hogy mi lesz majd utána miután meghaltam?Fogok még létezni egyszer valamikor?Vagy soha többé nem leszek már?20/F

2022. jan. 27. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy lenne folytatás számunkra.
2022. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 jó lenne pedig újjászületni úgy 3000 környékén,megnézni hol tart a világ,hol tart Magyarország,ki lesz a miniszterelnök,stb.?
2022. jan. 27. 13:06
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Semmi nem lesz.
2022. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez kizárólag a te hitedtől függ! Nézz utána, olvass utána, hogy milyen csoportok mit gondolnak a halál utáni életről. De ne csak ebbe öld az energiád, mert elfelejted egyszer csak, hogy a mostani életedet nem éled :) én hiszek abban, hogy a lelkünk utazik :) tehát nem csak következő, de előző életem is volt/van/lesz :) ♥
2022. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tegyük fel élek olyan 2080-ig.A Föld bolygó lehet hogy még 1 milliárd év múlva is létezni fog,lesz rajta élet 1 milliárd év múlva is.Ki fogok maradni mindenből?Lehet hogy még a 2081-es napfogyatkozást se fogom látni?
2022. jan. 27. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Erre szerintem sose fogsz választ kapni. Kár ezen őrlődni :)
2022. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
3000-ben is Orbán lesz a miniszterelnök, addigra az Eu csatlakozik Magyarországhoz.
2022. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni pontosan, hogy mi lesz a halálunk után, hisz a halottak nem tudják elmondani, hogy milyen volt. De csak lesz utána valami. Elvileg vannak olyan emberek, akik kicsit emlékeztek az előző életükre. Hallottam arról is, hogy néhány szellem azért nem kezd új életet, mert maradt elintézetlen dolguk. De ezen tényleg ne gondolkozz annyit, mert úgy sem tudsz rajta változtatni.
2022. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt mégis honnan tudná bárki is?
2022. jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ...Laci ***** válasza:
100%
Nos, ez az egymillió dolláros kérdés. Megosztja a hívőket és a nem hívőket. Tőlem, mint hívőtől azt a választ kapod, hogy van élet a halál után. Persze annak minősége és a majdani lehetőségeink száma a földi életünktől függ. Egyszerű ok-okozati összefüggés.
2022. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!