Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni egyedül?

Mit lehet csinálni egyedül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudom miért mert senkit nem vertem át és senkit nem bántottam szándékosan eltávolodtak tőlem az emberek Sőt akik a barátaim voltak azok is csak ideiglenes barátok voltak mert hülyeségekér eltávolodtak tőlem a kérdésem az hogy mit lehet egyedül csinálni amit élvezni lehet és hogy jobb kedvem legyen mert nagyon magányos vagyok és nagyon sokat vagyok egyedül Főleg amikor nem dolgozom és a párom se ér rá és sajnos sok ilyen idő van

2022. jan. 22. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Netezz, olvass, tévézz, főzzél, kirándulj, barkácsolj, járj edzőterembe, keress hobbit stb.
2022. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Bármit, ezért jo
2022. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Gyűjts bélyeget. Nagyon jó hobbi, nagyon sok időt felemészt.
2022. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Parom... na te aztan marhara tudod mi az hogy magany
2022. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Mindent lehet, míg egy partnerrel sokkal jobban behatárolt az ember... Ha neki nincs kedve valamihez, vagy egyáltalán nem érdekli, mást akar csinálni stb. Kevés olyan ember van, akit ugyanazok a dolgok érdeklik és mindig kapható a másikkal elmenni valahova stb.
2022. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Pasizz 😋
2022. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

4!

Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal!

2022. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Írhatnék ide egy 100. pótcselekvést a valódi problémád elfojtására, de szerintem inkább próbálj barátokat szerezni. Az ember társas lény. Aki azt mondja, hogy elvan egyedül, hazudik.
2022. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Aki azt mondja, elvan... én kifejezetten élvezem, kihasználom minden időt amit csak lehet, nem elvagyok.

2022. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz barátokat szerezni és a baj az hogy nekem szinte csak ideiglenes barátaim voltak Soha senkit nem bántottam Soha senkit nem vertem át és szándékosan nem bántottam senkit és nem értem hogy miért váltak le rólam meg fordultak el tőlem az emberek de egy igazi hosszú távú barátot nagyon nehéz találni
2022. jan. 24. 04:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!