Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lesz boldog egy ember...

Mitől lesz boldog egy ember élete?

Figyelt kérdés

Ha boldog akarok lenni mit kell meg tennem érte?

Honnan tudhatom mi tesz engem boldoggá?

Hogyan hozzam felszínre az igazi énemet?



2022. jan. 1. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Magadban kell keresni a válaszokat.
2022. jan. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Meg lehet találni, hogy miaz ami boldoggá tesz!
2022. jan. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

2-es vagyok!

Szoktam érezni, hogy mikor vagyok boldog!

2022. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2

Hogyan?

Hogyan lehet azt megtalálni?

Én már régóta keresem de nem találom

2022. jan. 1. 02:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban azt hiszem, hogy a hálától. Ha boldog embereket látok magam körül, mindig be kell látnom, hogy én az ő helyükben nem lennék olyan boldog, nem lennék hálás azért, amiért ők igen. Ugyanakkor azt is hiszem, hogy nem mindig kell félvállról venni a boldogtalanságot. Én volt, amikor egy éven át magyaráztam magamnak a párkapcsolatomban, hogy hálátlan dolog, hogy ennyire boldogtalan vagyok. Aztán beláttam, hogy oka van, ahogy a boldogságomnak is volt oka és ez segítetz felmenteni magam az önvád alól. Nem biztos, hogy veled van a baj, ha nem vagy boldog.
2022. jan. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem a sok pénz tesz boldoggá
2022. jan. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed számomra zavarba ejtő, mert mi a boldogság?

Mindenkinek mást jelent, egy érzés amit nehéz lenne meghatározni. Hogyan adhatnék tanácsot, ha Te magad sem tudod mi tesz boldoggá?

Oly sokfélék vagyunk, a boldogság is sokféle, mint érzelmi síkon mint időben. Hiszen van akinek csak röpke pillanatok és van aki egész életében boldog.

Ha most azt mondanám örülj az apró pillanatoknak, megtennéd?

Nem hiszem, mert rögtön azt kérdeznéd: mik azok a pillanatok?

Ha azt mondanám légy hálás, visszakérdeznél: miért?

Lehetne felsorolást tartanom, de ezek csak az én érzéseimet, gondolataimat tükröznék, mi értelme lenne, hiszen Te nem én vagyok.

2022. jan. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor boldog az ember ha van kit szeretnie es kozben ot magat is szeretik. Persze sokan azt hiszik a vagyon a boldogsag ... (penz csak a boldogulashoz kell).
2022. jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gazdagság, sok nő, sok pia. Én ettől lennék boldog. Ja és nyaralnék évi háromszor. Jelenleg arra se telik.
2022. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de:

"Csak akkor találjuk meg a boldogságot, ha előbb megleltük a szentséget, amely új vágyakat ültet belénk, a régieket pedig összhangba hozza egymással."

2022. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!