Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúknál az a normális ha...

Fiúknál az a normális ha évekig egyedül vannak?

Figyelt kérdés
Én már 3 éve nem beszélgettem lánnyal, nem találok egy lányt sem.
2021. dec. 28. 22:56
 1/7 Mickbro ***** válasza:
100%
Igen, sajnos, ez előfordul. Ha zavar tegyél ellene. Hogy nem találsz lányt? Pedig vannak még lányok. Keresni kell, kitartóan, nem lesz könnyű, de előbb utóbb sikerül.
2021. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2021. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Megesik sok emberrel. Tuti lesz rengeteg kommenteli, aki hasonlóakat élt át.


Normális?


Nem hiszem.


Talán akkor nevezném normálisnak ha kicsit pontosítjuk milyen férfi csoportról beszélünk és azt kérdezzük meg, hogy az ő körükben normális-e.


Pl.: +60-as özveny, elvált férfi esetében szerintem ez már normális, mert 60 fölött már nem nagyon megy az ismerkedés. Legalábbis nem olyan szinten,hogy az átlagtól elvárt legyen.

2021. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én találok csajt, de egy idő múlva kibírhatatlanok lesznek. Egyedül sokkal jobb, hidd el.
2021. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinél normális nemektől függetlenül. Az lenne a normális, ha valaki nem kapcsolatfüggő.
2021. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

6# Az ha valakivel beszélsz, ismerkedsz, szórakozól, lefekszel stb... nem kapcsolatfüggőség.


Viszont az magány ha ezekre évekig nincs lehetőséged. Hiszen normális ha valaki kicsit élvezi a magányt és egy ideig távolságot tart, de ha ez évekig húzódik az azért van, mert nincs lehetősége ezen változtatni.

2021. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!