Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez a lány csak hülyít ugye?

Ez a lány csak hülyít ugye?

Figyelt kérdés
Nem volt barátnőm még, szóval egyáltalán nincs benne rutinom, de rossz érzés hogy ilyen lányt fogtam ki először. Nem vagyunk együtt, mert lett barátja. De azt mondta hogy ő még nem élte ki magát és kell neki a csalódás hogy engem meg tudjon becsülni. Ez kicsit érdekes, mert ha engem akarna akkor velem lenne és nem mással. Meg elég baj ha neki a csalódás kell ahoz hogy normális kapcsolata legyen. Igaz eléggé szép lány szóval sok lehetősége van. De úgy érzem csak hülyít, nem tudom hogy ebből lesz e valami. Szerintem csak velem is akarna lenni, de most lett jobb és nem akar elveszteni mert lehet valamikor még jó leszek neki.
2021. dec. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
2021. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy kamuduma, olyan mint a "jobbat érdemelsz" és társai.
2021. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod kímélni magad akkor szerintem minnél hamarabb szakítsd meg vele a kapcsolatot. Hidd el, jól fogsz járni ha békénhagyod. Amit kaptál az csak egy alibi duma volt. Nem akarta vagy merte elmondani neked, hogy egy másik csávót választott helyetted. Félt attól, hogy minden rib.ncnak elmondanád. Az ilyenekkel nem szabad kezdeni. Valszeg a mostani paliját is otthagyja majd 1 éven belül egy másikért.
2021. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora kamu...

Tallonban tart, de lehet még azt sem.

Nem meri megmondani, hogy nem akar tőled semmit.

Ajánld fel neki, hogy csalja meg veled a párját, így minden teljesül egyszerre. Meglesz a csalódás, mert kib/sza a pasi, csalódik magában, hogy mekkora riherongy, csalódik benned, hogy lefeküdnél egy párkapcsolatban élő nővel, így ki merne talán rakni végleg és tólléphetnél rajta

2021. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"...ha engem akarna akkor velem lenne és nem mással"


Ennyi. Kimondtad az igazságot, ez így van. Ha valaki veled akar lenni, akkor veled van és kész. Az nem keres kifogásokat, nem majd jövőre/később akar veled lenni, hanem most. Becsüld magad jobban, ne adj esélyt egy olyan embernek, aki számára csak egy opció vagy.

2021. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2021. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!