Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha senkit sem...

Mit tegyek, ha senkit sem érdekel, mi van velem?

Figyelt kérdés

Mindig mások igényeit helyeztem előtérbe, az én igényeim mindig sokadlagosak voltak. A fizetésemet mindig másokra költöm, és alig kapok viszonzást. A páromnál élek, ő annyit tesz, hogy hajnalban főz nekem kávét, mielőtt dolgozni indulok, azt is valószínű azért, mert ő nem dolgozik, és így nem is kell neki. Anyósjelölt is velünk lakik, ő nemrég pasizott be, senki más nem érdekli a palin kívül. Anyósjelölt sem dolgozik, tehát magamon kívül én tartok el további 3 embert, a páromnak van egy kiskorú tesója is. A házat eszi a retek, amikor otthon vagyok, igyekszem rendet tenni, de inkább több munkanapot vállalok, úgy nem kell ott lennem. Fürdeni, mosni, aludni szoktam csak otthon. 14 órákat is dolgozom, hogy távol maradjak onnan. Ha valamim fáj, csak panaszkodom, ha fáradt vagyok, akkor bírnom kell, mert "fiatal vagyok még'. Van a közelben egy hajléktalanszálló, érdemes lenne odamennem, amíg nem tudok elköltözni?


27N


2021. dec. 12. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat igy felretenni sem tudsz :/ onnan menekulni kene az tuti.. nincs vmi rokon vagy barat ahol eltudsz lenni mig osszejon kaukcio mondjuk? Vagy kolcsonkerni ra?
2021. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit dolgozol miért nem mész albérletbe egyedül? Ez egy rémálom. Én biztos nem tartanék el mindenkit. Hagyd el őket. Vagy legalábbis mindenképpen költözz el. Napi 8 óra munka is sok, nemhogy 14. Én a helyedbe új életet kezdenék. Biztos találnál segítőkészebb férfit is.
2021. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom mindig csak annyit tegyél másért önzetlenül, amennyit nem vársz vissza.

Te visszavárod semmitérő emberektől azt, amit tudod hogy nem fognak viszonozni.

Ez már a te bajod :(

2021. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Belenézni a tükörbe, felismerni és elfogadni hogy nagyon hülye vagy és elkezdeni megoldást keresni arra, hogy hogyan jöjj ki ebből a szr helyzetből.
2021. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!