Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem beszél valaki? Pl....

Miért nem beszél valaki? Pl. az iskolában?

Figyelt kérdés
Miért van valaki egész nap csendben?
2021. nov. 28. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem bírja a körülötte lévőket, vagy nincs rá szüksége, hogy mindenről mondjon valamit feleslegesen, vagy csak egyszerűen ilyen a természete.
2021. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem akarja keresni az emberek társaságát, el van egymagában. Vagy nem érzi jól magát emberek között és azért kerüli a kontaktust. Próbálj beszédbe elegyedni vele, ha nagyon érdekel.
2021. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem gimi alatt kb. nem volt kihez szólnom az osztályból.

A lányok nagy részének az tette ki a napját, hogy egymás ellen áskálódtak, szemtől szembe meg jópofiztak egymásnak és erre a gusztustalanságra nem voltam vevő. Mindezek mellett állandó téma volt az "úristen, figyeld már hogy néz ki, júj de gáz, azt hiszi menő" típusú folyosói kibeszélés, ami számomra érthetetlen. És az alap témák közé tartozott a mindenféle "csajszis" sorozatok megtárgyalása, ami távol áll tőlem. Amikor meg a számukra "gyengébbnek" tűnő embereket kezdték piszkálni, ott már végleg elegem lett belőlük és nem akartam ilyen emberekkel egy légtérben lenni.

A fiúknál meg csak a sport meg a hétvégi piálás volt a téma, ami szintén nem az én világom.

Másik osztályokból voltak barátaim, velük elvoltam.

L.

2021. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg soha senki nem kíváncsi rá, kiközösítik.
2021. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hozzá se szól senki, ő meg fél másokat megszólítani, hogy nehogy hülyeséget mondjon vagy elutasítsák.
2021. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet korábbi rossz tapasztalatok miatt kiábrándult az emberekből, csalódott bennük. Ezért kerüli őket, emberundora van. Nem akar közeledni feléjük, fél, hogy újra csalódást okoznának.
2021. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szólnak hozzá?
2021. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen voltam, én nagyon szorongtam és nehezen tudtam barátkozni, megszólalni sem tudtam kb. Aztán elkezdtek szekálni, mert csendes vagyok és nem beszélgetek senkivel, itt meg is tört bennem minden és már haragot is éreztem feléjük, hogy ez most mire jó.

Azóta se tudok beszélgetni csakúgy, de legalább még kisebbségi komplexusom is van, hogy mások is biztos utálnak és rosszakat gondolnak rólam, csak ők nem mondják ki. Paranoiás lettem teljesen és ezért azt is ellököm, aki velem normálisan viselkedik elsőre is, mert mégis azt érzem, hogy ő sem kedvel.

2021. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Menjél pszichológushoz, 8-as.
2021. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!