Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor az ember eljár edzeni,f...

Amikor az ember eljár edzeni,fogyókúrázik,vigyáz az alakjára,azt azért is csinálja hogy nehogy egyedül maradjon?

Figyelt kérdés
Akiknek fontos hogy jól nézzenek ki,azoknak általában azért fontos,mert félnek az egyedülléttől,a visszautasítástól?

2021. nov. 19. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Félek attól ha nem nézek ki jól külsőleg egyedül fogok maradni.
Nem félek attól,hogy egyedül maradok ha nem nézek ki jól
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem, azért csinálom, hogy ne akarjam magam felkötni attól az undorító okádék látványtól, ami így fogadna a tükörben és hogy ne érezzem magam fizikailag korlátozottnak a gusztustalan fodrozódó belem, a csüngő löttyedt karjaim és a gatyámat lyukasra csiszoló sonkáim miatt.


Undorító a szememben egy dagadt ember. A botsegg sem jobb, de ha lenne raktam fölösleg, úgy érezném magam, mintha koszos lennék. Egyszerűen le akarnám szedni magamról.

2021. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Azért edzek, mert egyrészt szeretem azt az adott sportot. Másrészt egészen elképesztő, hogy mennyire le lehet punnyadni, ha valaki nem edz. Pl léteznek emberek 30 alatt, akik nem bírják el saját magukat. Szerintem ez abszurdum.

Kajára mondjuk nem figyelek, mert szerencsés alkat vagyok még hát szeretek enni. Akiket én ismerek és vigyáznak az alakjukra/arra, amit esznek, azok azért teszik, mert versenysportolók és sokat számít ez egy versenyen.

2021. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy életmódváltáson, és komoly fogyáson mentem keresztül az elmúlt bő 2,5 évben. Nagyon Odafigyelek az étrendemre, diéta, sport...

Nem a külsőmért csináltam, pont nem érdekelt soha, és azért sem, hogy ne maradjak egyedül. 12. éve boldog kapcsolatban élek a férjemmel. Az épp aktuális külsőmtől függetlenül.

Kizárólag az egészségem miatt fogytam le, nekem az vált fontossá. Ezért küzdök a mai napig, és egész hátralevő életemben.

Sose változtattam volna csak azért, hogy màs(ok)nak megfeleljek, és ne legyek/maradjak egyedül.

Voltam egyedül sokáig, de eszembe se jutott ilyesmi.

2021. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Szeretnék magamnak tetszeni, nem érzem jól magam a bőrömben csoffadtan. Persze az is szempont, hogy szeretnék mások számára is vonzó lenni. De ez szerintem tök normális dolog. Lehet ezt félelemnek is nevezni az egyedülléttől. De most őszintén, ki akar annyira szarul kinézni hogy ne kelljen senkinek? Ahhoz nagyon padlón kell lenni. A harmadik indok pedig az egészség. Csomó jó dologtól elvágd magad ha nincs egy általános edzettséged, ami elég ahhoz hogy elmenj pl. egy nagyobb túrára, nem tudsz egy jót táncolni mert kifulladsz, egy csomó betegség kockázata viszont megnő.
2021. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Azért csinálja, mert a sport, mozgás egy életstílus, életritmus.


Fizikailag erősebb leszel, fittebb leszel, jobb lesz a vérkeringésed, megelőzöl egy csomó lehetséges betegséget. A szervezeted boldog lesz. És ettől a tudatod, belső éned is boldoggá válik.


Nem versenyzel másokkal, nem hajt semmi, mégis a magad szintjén fejlődsz, látod az eredményt, látod a befektetett munka hatásait.


Az már csak hab a tortán, hogy ezt a fejlődést mások is észre veszik és adott esetben imponál is nekik.


Na meg most akárhogy nézzük, ha választani lehet, hogy egy tunya, löttyedt, gyenge, taszító ember vagy ugyanaz az ember csak vonzóan, sportosan, akkor inkább az utóbbt fogják választani.

2021. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!