Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Adna nekem valaki egy ölelést?

Adna nekem valaki egy ölelést?

Figyelt kérdés

Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van itt esetleg olyan, aki adna nekem egy hosszú ölelést?Sajnos azon a ponton vagyok az életemben, amikor is úgy látszik, hogy minden rosszul alakul, nincs munkám, próbálok keresni persze de az előző rossz tapasztalatok alapján (a melegségem miatt piszkáltak) már félek elmenni bárhova is, elvesztettem azon kevés barátaimat, akik igaz barátok voltak, teljesen kilátástalannak érzek mindent most és kicsit már soknak érzem a felgyülemlett stresszt és problémákat, nem bírom. Hiányzik édesanyám is, aki már nem lehet velem. Hiába próbálok a megoldásokon törekedni, hiába próbálom alakítani az életemet, egyszerűen semmi nem akar sikerülni. Nagyon befordultam hónapok óta, szükségem lenne egy sima ölelésre és hogy kisírjam magamat valakinek. Ha nem is elmesélni a gondjaimat, csak sírni valakinek, hátha kicsit jobb lenne. Budapesten élek, így innen keresek valakit.


26/F



2021. nov. 17. 19:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10: még nem.
2021. nov. 29. 08:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Társkeresőn bőven lesz, aki megöleljen. Még akár mást is szívesen megtesz...
2021. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!