Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok nők tegyük fel egy...

Lányok nők tegyük fel egy rendezvényen ingyen ölelést adtok ami táblával van jelölve (bárki mehet és kaphat) mit tennétek ha egy ronda pasi menne hozzátok?

Figyelt kérdés

-el küldenétek

semmi szexualitás nem lenne benne

vannak emberek akik ölelésre vágynak jó mondjuk nem tudom hogy idegentől jól eshet-e


2021. máj. 12. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy biztosan jó ötlet volt-e az a tábla. 😃
2021. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem osztogatnék ingyen öleléseket. Meg félnék a zsebtolvajoktól.
2021. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi rossz tapasztalatot olvasok ezzel kapcsolatban Mondocon csoportban, hogy eszembe nem jutna ez a Free hug tábla.
2021. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A "rondaság" nem érdekel, csak egy ölelésről van szó, nem instant házasságról :D

(Nem mintha az lenne a lényeg, de érted)


Az egyedüli szempont az igényesség. Azért egy olyan tag, aki látványosan mocskos és két méteres szagaura veszi körül, annak nem adok ölelést.


Illetve ha elkezd közben tapizni, akkor lehet hogy orron is ütöm. Ő is hozzámért úgy, ahogy nem kellemes, akkor én is.

2021. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagy kár de teljesen érthető
2021. máj. 12. 10:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve, nem is vállalnék el ilyet. Kinek hiányzik az hogy vadidegenek ölelgessék? Hát, nekem nem.
2021. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

na és ha egy srác akit valamilyen szinten ismertek megkérne hogy öleld meg?

vagy egy ronda srác ki állna táblával amin ki van írva:ölelésre vágyom

kicsit másabb helyzet

2021. máj. 12. 11:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kizártnak tartom, hogy öleléseket osztogassak, mivel alapból emberfóbiám van és nem szeretem, ha idegenek túl közel vannak hozzám, stb., de ha már muszáj lenne valamiért, gondolom őt is megölelném. Szerintem ha valaki ölelést osztogat, az számol azzal, hogy nem csak topmodell kinézetű emberek mennek majd oda hozzá.
2021. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha csak valamennyire ismerek egy srácot, nem ölelem meg. Ha évek óta jó barátok vagyunk (nem haverok, hanem tényleg barátok), akkor igen. De alapvetően nem ölelgetek srácokat. Olyat sem, aki táblával áll ki.
2021. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Utálom az embereket, szóval a világ legszexisebb faszija se akarnám, hogy ölelgessen, ha nem ismerem és nem kedvelem eléggé
2021. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!