Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minél több problémám van,annál...

Minél több problémám van,annál kiszolgáltatottabb leszek?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember ki van szolgáltatva ha máshol nem a munkahelyén.Kénytelen jópofizni,türni,alkalmazkodni ha meg akar élni.De ha valakinek problémái vannak és pszichológus segítségére szorul az még kiszolgáltatottabb?Vagy ha nincs párja és társat keres,ott meg az ellenkező nemnek a kezében van a sorsa?A társkereső oldalon kell jópofiznia,ha nem akar egyedül maradni?Minél több gondunk van annál jobban sarokba vagyunk szorítva?

2021. nov. 17. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Problémákkal együtt is lehet teljes életet élni
Minél több segítségre szorulunk,annál kiszolgáltatottabbak vagyunk
El kell fogadnunk hogy mások kezében van a sorsunk
14 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Én amikor fent vagyok társkeresőn úgy érzem magam mintha munkahelyen lennék.Ott is meg kell felelni ha azt akarom ne maradjak egyedül.Nem mindegy mit írok,milyen képet rakok föl,nem mindegy hogy visszaírnak vagy sem.
2021. nov. 17. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Egy arab nő azt mondta, olyan férjnél lenni, mintha lenne egy nagyon rossz főnöke, aki folyton megbünteti.
2021. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én amikor társat keresek úgy érzem mintha segítséget kérnék.Segítsen valaki mert magányos vagyok.A nők kezében van a sorsom.Rajtuk is múlik,hogy győzök vagy elbukok.
2021. nov. 17. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lelkileg mennyire vagy kiszolgáltatott, az nem feltétlen a problémák számától, hanem attól függ, hogy te hogyan kezeled őket. A sorsod meg nem is tisztán a te, de nem is tisztán mások kezében van. A társkeresőhöz pedig: olyan ember mellett, aki mellett azt érzed meg kell magad játszani, nem leszel boldog. Akkor vagy kiszolgáltatott, ha belekényszeríted magad egy boldogtalan kapcsolatba, a magánytól való félelem miatt. És akkor sem másoknak, hanem a saját félelmednek vagy kiszolgáltatva.
2021. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 nem félek a magányt ól,hanem rossz a magányosság érzése.Hogy ez elmúlik e,attól függ hogy értékelnek a nök.Sajnos az hogy csak fent vagyunk társkereső oldalon az még kevés.
2021. nov. 17. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd bele a sorsodat "más kezébe", mert így teszed önmagad igazán kiszolgáltatottá, ettől az érzéstől cssak önmagadat tudod megszabadítani azzal, hogy egyedül is jól érzed magad.
2021. nov. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyarok így viszonyulnak mindenhez hozzá.
2021. nov. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!