Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki szeret de kozben megse?

Mindenki szeret de kozben megse?

Figyelt kérdés
Azt erzem, hogy nagyon felszines az eletem es senkinek sem vagyok igazan fontos a csaladomon. Sok emberrel joban vagyok, de inkabb csak ilyen haverkent, meg eloben sokan odajonnek bevagodni, de amugy eszukbe nem jutnek... Parkapcsolatom sincs, hiaba talalok rengeteg fiut akinek bejovok. Mar az sem tesz boldogga ha azt mondjak szep vagyok, mert tudom mire hajtanak,oszinten csak meg depisebbe tesz... Nagyon egyedul erzem magam. 22L
2021. nov. 15. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:
*a csaladomon kivul
2021. nov. 15. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nem jön az ismerkedő felekben?
2021. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Környezet váltózás szerintem jót tenne. A retardált embereket a környezetedben le kellene cserélni. De lehet hogy a te szemlélet módodon is változtatni kellene. Mert ha ilyenek közé mész önakaratból, és utána nem tetszik a társaság, akkor nincs min csodálkozni.
2021. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!