Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha eddig nem jött össze...

Ha eddig nem jött össze barátnő akkor ezek után kicsi az esélye?

Figyelt kérdés

Sok fiú szerintem 18 éves koráig talál valaki legkésőbb.

24 éves vagyok, eddig egyszer voltam a közelében, majdnem összejött, de mégsem 😔


Amúgy ha ezt egy lány megtudná rólam akkor megváltozna rólam a véleménye, ha esetleg addig tetszettem neki.


2021. nov. 4. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt 28 éves szűz exem. Első barátnője voltam. Nem érdekelt,nem.zavart.
2021. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára van olyan lány akit ez zavarna és elbátortalanítana de ezek ellenkezőjére is bőven van esély mint ahogy azt az első válaszoló írta.


Esély mindig van a szerelem megtalálására csak nem mindegy hogy hol keresed és hogy milyen elvárásaid vannak

2021. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is 24 évesen volt először nővel. Ráadásul fizetőssel... :D

Ciki kicsit, persze, de az már a múlt, 29 volt, mikor találkoztunk, és teljesen jól működött a kapcsolatunk.

Szóval ne add fel, csak meg kell várni azt, aki rád vár. :)

2021. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Tele van ilyen félős kisfiúkkal a GYIK. Te most ugyan az vagy vagy minden nap jön egy 24 éves kisfiú?


Az élethez férfi kell. El kel dönteni mi akarsz lenni.

Ha meg van akkor ahhoz lehet tanácsot adni. Nem fog bekopogtatni egy bombázó, hogy hejj szépfiú, dugjál, meg vegyél feleségül legyen családunk. A pasik 1% -a után futnak a nők, ki tudja miért, de erre ne várjál.


Na de most őszintén mi lesz ha megtudja? Na mi lesz? Na? Utálni fog? Ha eddig is utált akkor igen, ha nem akkor ezek után sem. Elmondja a barátnőinek? Húha! Te ezek a csajok együtt járnak pisilni is. Ezek többet tudnak egymásról mint te a bal vagy jobb kezedről. Kiírja neonreklámban hogy jajj XY tetszem... Nem. Elmondja a haverodnak? Akkor mi van?


Nem talál minden pasi magának 18 éves korára barátnőt. Ez ugyanis nem Formula 1. Nem verseny. 24 évesen egyre gyakoribb a probléma, de még nem élted le az életedet..

Hát légy férfi! Állj a sarkadra és csinálj valamit!


Majdnem összejött mit jelent? Mellette álltál, és érezted a parfümje illatát vagy beszélgettetek is?


2 opció van direkt és indirekt.

- Direkt, vársz egy pillanatot mikor egyedül van, odamész és közlöd vele hogy olyan csodálatosan szép, hogy elvarázsolt és szeretnéd megkérdezni hogy lenne -e kedve elmenni veled sétálni, vagy beülni egy cukrázdába sütire, KV ra. Ilyesmi. lehet nem jön össze. Akkor mi van? Ami most! Semmi. Viszont odamentél és férfi voltál. Lehet máskor kötélnek áll mert átgondolja vagy nem.

- Indirekt. Mikor egyedül van nyilván, helyzetnek megfelelő ürüggyel odamész és beszédbe elegyedsz vele. Általános duma. Buszmegállóban. Szia, Hogy vagy? Te is ezt a buszt várod? Mikor jön? Késik? Nem késik? Meddig mész vele? Aham. Jajj ma olyan hideg volt, kicsit hirtelen jött akkora seggest nyomtam az ajtó előtt reggel a jégen. Felétek is volt jég? ... bla bla. Eleinte neked kell beszélni aztán ha csacsogós a leányzó majd be sem áll a szája. Következő alkalommal. Szia. Hogy vagy? Jajj de csinos vagy! 2-3 alkalom után ha úgy érzed már van némi bizalom akkor fel lehet dobni neki a kérdést. Na nyilván finom bókokat mindig érdemes el el sütni. A nagyon teccesz jó a seggedet ne erőltessük, se egyből szeretleket, mert ha így is van abból menekülni fognak. Minden helyzet függő. Ez csak egy hülye példa volt. Vagy jóban lesztek, vagy nem de ez tök biztos. Max ott leszel ahol most.


Ha buksz is bármelyikkel, egyrészt próbálkoztál, másrészt gyakoroltál. Sajnos gyakorlat kell.

Meg hát nem fog mindenkinek bejönni a stílusod sem ahogy beszélsz, ez egy ilyen "móka".

2021. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem exponenciálisan csökkennek az esélyeid, igen, pár éven belül aztán tényleg nem fogsz kelleni senkinek, max egy 150 kilós, három gyerekes cigánylánynak...
2022. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!