Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy terápia javíthat a folyama...

Egy terápia javíthat a folyamatos magányon?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, egy se. Mindenkit akit ismerem csak koliból/egyetemről, ott is kényszerből beszélgetve, mert mégis csak jobb mint némán ülni. Arról hogy párkapcsolatom legyen már rég le is mondtam.


Szimplán annyit szeretnék, hogy azt érezzem, hogy valahová tartozok, és ne magányosan töltsem minden hétvégém itthon sírva.


2021. okt. 30. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan.

Valószínűleg az emberekhez való viszonyulásod, ha picit változik, könnyebben alakítasz ki társas kapcsolatokat. Sok sikert.

2021. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2021. okt. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Mellette próbálhatnál barátokat is szerezni, mármint olyanokat, akik hasonlítanak rád. Akikkel van közös téma, esetleg hobbi.

Hol élsz? Hány éves vagy?

2021. okt. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen mert a pszichológus nem csak tanácsokat ad hanem olyan érzésed van mintha lett volna egy barátod. Egy igen drága barátod, szó szerint óránként 10-12 ezer forintért.

Viszont nekem segített kilábalnom a nehéz időkből és utána tudtam szerezni barátokat.

2021. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!