Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire lesz probléma az...

Mennyire lesz probléma az életben, hogy nem vágyom semilyen emberi kapcsolatra ?

Figyelt kérdés
17F
2021. szept. 18. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben képes vagy kezdeni magaddal valamit, valami jelentőset kitalálni, kiépíteni, semennyire.
2021. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
eléggé nagy.. majd 35+ rájössz.
2021. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
Bizonyára egy egészséges fiatalember vagy, testileg és mentálisan is. Amennyiben ez valóban így van, akkor pszichológiai szükségleted kell hogy legyen az, hogy vágysz mások társaságára. Egyszóval én ott fognám meg a problémát, hogy a feltételezés, miszerint nem kívánsz emberi kapcsolatokat létesíteni, nem igaz. Szerintem azt próbáld megérteni, hogy miért hazudod magadnak azt, hogy nem vágysz barátokra vagy párra.
2021. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy nincs semmi problémád mentálisan és lehet csak introvertalt vagy... Szerintem akkor is fejleszd még lehet pár év és visszajön a kedved társalgáshoz, lehet magányosan fogod erezni magad
2021. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Enis igy voltam 17 evesen... meg most is 42 evesen ugyanigy vagyok es semmi bajom, elvagyok egyedul
2021. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!