Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eltartott csajok! Ti miket...

Eltartott csajok! Ti miket szoktatok csinálni úgy általában?

Figyelt kérdés
Én orvosokhoz járok, spongyabobot nézek vagy valami vígjátékot ami megy a tv-ben, neten olvasgatok, angolt tanulok. Igazából eléggé unatkozom nagy részt. De egésznap nem tanulhatok, mert agyzsibbadásom lesz és nem fogom fel a dolgokat. Szóval nem lenne értelme neki. Mit tudnék úgy általában csinálni még, hogy ne unatkozzak?

2021. jún. 27. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a barátnőm a szülei által volt eltartott több évig, mert nem tudott munkát találni sajnos. Egy viszonylag mély depresszióba zuhant, amit még ma sem hevert nagyon ki, de legalább már dolgozik, egész ügyesen.
2021. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk vezesd a háztartást, tegyél meleg ételt a balek elé aki kitart.
2021. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Milyen büszke rá, hogy eltartott.😅🤔
2021. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egyetemre járok es a szüleim segítenek valamennyire pénzügyileg mert baromi kevés az a 40 ezres ösztöndíj meg

tartósan beteg támogatás amit kapok. Az időm nagyját a tanulás tölti ki de én vezetem a háztartást is (a párommal lakok ő dolgozik a rezsi felét fizetem neki de a kaják többségét ő veszi) főzök mosok takarítok. Úgy kb 2-3 órát töltök naponta házi munkával.

Így ha a napi tennivalóimmal végeztem akkor alszom vagy megnézek egy filmet és így kapcsolódom ki. Már nagyon várom hogy dolgozhassak mert kellemetlenül érint ez a félig meddig kitartott helyzet. De túl sok időm így sincs unatkozni.


Bár most hogy nyáron nem kell tanulnom és túl vagyok a vizsga időszakon végre több időm van festeni és haladni a képeimmel meg olvasni is tudok nem csak szakmai dolgokat hanem szorakoztatóbb regényeket is. Meg végre meg tudom látogatni a rég nem látott nagyszüleimet is. És most már Anyummal is tudok programokat szervezni amire a vizsgák miatt másfél hónapig nem volt lehetőségem.

Hétvégente meg többnyire a párommal szervezünk valami kirándulós programot.

Szóval mindig történik valami. De ha éppen otthon ülök és tényleg nincs semmi feladatom akkor olvasgatok vagy dokufilmet nézek valamelyik kedvenc témámban (repülés történet, tengaralatjárók, állatvilág, pszichológia, művészettörténet stb...)

Szóval nem okoz gondot hogy lekössem magam.

2021. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig nekem se okozott gondot, de mostanában mintha semmihez nem lenne kedvem... :S
2021. jún. 27. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:

De ha sok szabadidőd van, és pénzt sem kell keresned, de bármit megtehetsz, az tulajdonképp egy eszményi dolognak tűnik. Nincs olyan álmod, hobbid, amit valóra váltanál vagy elkezdenél? Művészet, zene, sport, vagy emberekkel kapcsolatos tevékenység, akár önkénteskedés ( ez másoknak is hasznos), barátokkal közös programok, kirándulás, meditálás, kézművesség stb. Vagy valamilyen munkát keresni, kipróbálni, hiszen kereshetsz olyat, ami illeszkedik hozzád, időben, érdeklődésben stb.

Azért fontos szerintem részt venni ilyesmikben, hogy érezd, hogy csak úgy vagy, mint egy virág. Új embereket megismerni, élményeket szerezni, hasznosnak lenni. Szerintem ezek fontosak, hogy egészséges lelkű maradjon az ember.

2021. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"hogy érezd, hogy nem csak úgy vagy, mint egy virág"

Elírtam.

2021. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En srac vagyok, de en is munkanelkuli mert bar allasinzerjukon reszt veszek de egyenlore nem emgem valasztanak. Ezert csinaltam egyeni vallalkozast (webaruhazat) es abbol elek a szuloknel de szornyen unatkozok egesznap. Ha gondolod vagy ha valaki gondolja szervezhetnek vmi kozos programot.
2021. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én is webshopot üzemeltetek. Ha gondolod össze barátkozhatunk és megbeszélhetjük a webshoppal kapcsolatos dolgokat.
2021. júl. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!