Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki le akar szólítani...

Ha valaki le akar szólítani egy lányt,de nem jut semmi eszébe,kezdheti az ismerkedést úgy,hogy a hőségről kezd beszélgetni a kiszemelt lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem jut eszébe semmi,de valamit mondania kell.Szia,Te is nehezen viseled ezt a nagy meleget?Van a munkahelyen légkondi? Érzékeny vagy a frontokra?Kezdhet ilyen kérdésekkel a fiú,ha más nem jut eszébe?Vagy oda se menjen inkább?

2021. jún. 16. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Ha nem jut eszébe semmi,inkább ne menjen oda
Odamehet akkor is ha az időjáráson kívül nem jut más eszébe,végülis az is egy téma
Menjen oda,de ne ragadjon le az időjárás témánál,egy idő után váltson témát
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesnek jo lehet, ha nincs mas otleted, amivel megszolitanad, de en utana nagyon gyorsan valtanek temat.
2021. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BadKiwi válasza:
100%
Lehet csak en vagyok ez a fura teremtés,de engem jobban megragad egy olyan fiú aki humorral,vagy valami idétlen viccel jön oda. Volt egy srác,akivel sajnos soha többet nem láttuk egymást,de nagyon tetszett ahogy odajött hozzám. Épp csak buli közben annyit kérdezett,hogy: "Tudsz töltöttkáposztát készíteni?" Utánna kihívott cigizni,iszogatni, és tök jól eltelt. :) Nekem jobban tetszik ha egy fiú spontán
2021. jún. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hőségre építve hívd meg fagyizni!
2021. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Elég erősen rá kéne feküdni az önismeretre. Tudod ez mind tudat alatt zajlik. Meglátsz valakit, és abból amit látsz, ahogy manifesztálja magát a létezésbe, látod a személyiségének egy részének a mikrokozmoszát. Ebben lesz valami ami vonz, és ezért akarsz odamenni hozzá, kapcsolatot teremteni. Csak találd meg ezeket az indítatásokat és kommunikáld ki őket, utána pedig kérdezz is.
2021. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármivel le lehet szólítani valakit de ha előre kell készülni egy szöveggel,akkor rövid kötélen bedöglik a történet,mert spontaneitását veszti a dolog és görcsössé válik.

Ha nem tudsz kiötleni valamit egyből,akkor a beszélgetés alakulása szerint sem tudod lereagálni a témát és az adódó kiszámithatatlan szituációkat.

Add csak magad,bejövök-nem jövök,lesz ami lesz elven.

Volt hogy úgy mentem oda egy lányhoz hogy azt mondtam neki hogy "egy ideje felfigyeltem rád,de félve szólítalak meg mert elakad tőled a szavam",ez elég gyenge de tényleg egy kis pillanatra önbizalmam vesztettem és megállt bennem az ütő annyira csinos volt.

De bármit is lépj,nem fogsz veszíteni semmit.



Szerintem.

2021. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!