Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a tanácsotok, mit érdemes...

Mi a tanácsotok, mit érdemes tenni,ha úgy érzitek hanyagol az aktuális kiszemeltetek?

Figyelt kérdés
Barátságnak indult, aztán ő miatta kezdett elmélyülni a dolog. Volt, hogy más lánnyal flörtöltem, és egyértelműen kikelt magából, és féltékeny lett, aztán oda jutottunk, hogy elkezdtünk közös jövőről gondolkodni. De mindez úgy, hogy nem történt semmi konkrét köztünk, csak régóta ismerjük egymást, és mindig egymáshoz fordultunk, és beszéltünk meg mindent. Ha baj volt, én voltam az első aki segített. Az én életem aránylag zökkenőmentes volt, az övé elég zűrös, sok mélypontja volt, de mindig mellette álltam. Nos ezzel a közeledésével behúzott engem (a csapdába?), és én is elkezdtem komolyabban gondolni rá. Amióta hanyagolni kezdtem más lányokat, és rá figyelni és foglalkozni azt vettem észre, hogy abszolút hanyagolni kezdett. Korábban még baráti szinten mindig mentek a baráti flörtök, szúrkálódás, minden hülyeségben benne voltunk, de mostanra ezek teljesen kihaltak, illetve a szúrkálódásra csak ideges lesz. Évek óta sose volt ilyen, másokkal tölti szinte minden idejét, és a megbeszélt programokat is sorra elfelejtette. Ha beszélünk is, úgy érzem un, és igyekszik minél előbb lerázni. Azóta próbáltam megbeszélni, de csak felhúzta magát. Úgy érzem el kellene engednem, akkor talán rájön mit vesztett, és észbe kap - vagy nem. Vagy mi mást lehetne tenni?

2021. máj. 1. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján csak játszott veled, engedd el...
2021. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy igazából nem érdekled. Nem szerelmes beléd, talán kedvel, de igazából nem vonzódik hozzád és nem tudná veled elképzelni a jövőjét.

Mivel sok időt töltöttetek együtt, sokat beszélgetettek, illetve hát mindkettőtök szingli, ezért ő elkezdte természetesnek venni, hogy te állandó jelleggel foglalkozol vele és mindig a rendelkezésére állsz, ha valami gondja van vagy unatkozik. Összejönni sose akart volna veled, de azért jó volt, hogy ott voltál mellette, addig se volt egyedül.

Emiatt rettenetesen felbosszantotta, ha te más lányokkal flörtöltél vagy másokkal foglalkoztál. A nők néha ilyenek, nem akarnak tőled semmit, de azért ha összejössz mással és valaki más fontosabb lesz az életedben, neadjisten neked sikerül boldogságot találni, amíg ők továbbra is szenvednek, akkor hiszti van, mert hát hogy képzeled ezt...

De mivel te miatta elkezdted ismét hanyagolni a többi lányt és csak rá figyeltél, sőt még közös jövőn is gondolkodtál, ezért rájött, hogy hoppá, azt azért mégsem akarja, hogy teljesen rátapadj, meg minden idejét veled töltse, mások előtt meg végképp szégyelli, még a gondolatát sem bírja elviselni, hogy bárki azt higgye, hogy ti együtt vagytok. Főleg, mert akkor ő nem tudna szemezgetni a fiúk közül, márpedig neki ugye szabad, csak te ne beszélgess más lányokkal.

Teljes mértékben el kellene engedned, így van, mert ez egy toxikus kapcsolat. Neki csak akkor kellesz, ha mindenki más tojik rá és unatkozik, vagy éppen lelki válságban van a szr élete miatt, vagy épp egy pasi se foglalkozik vele és valaki kell pótléknak. Ennyi vagy neki. De többet soha nem fog akarni tőled, soha nem fog összejönni veled, barátságnak pedig ez egyáltalán nem nevezhető.

Szépen iktasd ki az életedből, mászkáljon akivel akar, keressen magának más lelki szemetest, te meg flörtölgess nyugodtan más lányokkal, és hidd el, meg fogod találni az igazit, aki tényleg szeret téged és tényleg törődik veled, ezzel a lánnyal ellentétben.

2021. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el!
2021. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként utólagos kis sztori. Ma írt nekem, hogy mizu, nem válaszoltam mert barátokkal elmentem iszogatni, majd jött tőle úgy 4 hívás, végül felvettem, aztán kérdezősködött egyből. Mondtam neki mi a helyzet, mit csinálok, aztán egyből bedurcázott, hogy fel se akartam venni neki. Ha én ignorálom az nyilván baj, ha ő teszi ugyanezt, az nem, aha értem. Egyébként régebben sokkal jobb volt, de már kezdem nagyon megunni amit művel. Nagyon kifordult magából.
2021. máj. 2. 01:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Le írnám a véleményem de a #2 es már megelőzött. Én pont ilyen helyzetben vagyok mint te(20f). Ahogy te is írtad szépen a beszélgetések,találkozások elhalványultak, majd megszűntek. Jöttek a kifogások amibe beleuntam és el is engedtem őt. Nem könnyű ha beleéled magad de 2-3 hét után tovább lehet rajta lépni.
2021. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!