Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miről kell beszélgetni egy...

Miről kell beszélgetni egy lánnyal?Mi érdekli a lányokat?

Figyelt kérdés
Odalépek a buszmegállóban egy lányhoz,köszönök,eddig rendben van.Milyen irányba tereljem a beszélgetést ez után?Az időjáráshoz?A kutyákhoz,macskákhoz,lovakhoz?Vagy a divatról kezdjek el vele beszélgetni?Mit ajánlott mondani,hogy ne akarjon lekoptatni?

2021. máj. 20. 23:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

#2:

20 évvel ezelőtt még nem voltak okostelefonok, meg nem mindenhol volt internet, akkor ez még lehet működött, de ma már más szelek fújnak.

2021. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az okostelefonok előtt én bedugtam a fülem vagy könyvet olvastam. A legkevésbé sem érdekelt kanos Józsi.
2021. máj. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze különböznek de a legtöbb férfi például szereti a focit,vagy az autókat,vagy sokszor hallom hogy mennyit nyertek vagy buktak a tippmixen,kell hogy legyen valami,ami a legtöbb lányra is jellemző.
2021. máj. 21. 04:45
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#13 hát nemtom, apámat és a páromat ez pl mind hidegen hagyja. ami szinte minden nőt érint az a menstruáció, de kétlem hogy bárki meg szeretné ezt beszélni egy random férfivel a buszmegállóban
2021. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14 a legtöbb férfit azért érdekli a foci,ahogy sok lány is szereti a magassarkú cipőket,én nem tudom miért szeretnek benne járni,egyszer egy lány elmondta hogy mi a jó benne,de már nem emlékszem mi volt az:)
2021. máj. 21. 08:56
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
semmi se jó benne, kényelmetlen, rosszat tesz a csontoknak és az izmoknak, limitálja a mozgást
2021. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd beszélni és figyelj oda rá, főleg ha nem a szappanopera ömlik belőle! Jó esetben fog ő kérdezni is, és szépen oda is figyel a mondandódra ugyanúgy, ahogy te. És ezzel be is kerültetek a felső 1 ezrelékbe, talán nem lenne hülyeség haladéktalanul számot meg messengert cserélni, és nekiállni találkozgatni, közös érdeklődési köröket kutatni, meg tervezetten bevezetni egymást olyanokba, mik nem közös témák. Ki tudja, talán eljuttok a bádoglakodalomig is...
2021. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

*amik

(nem volt szándékos az archaizálás)

2021. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban akartam kiírni ezt a kérdést, szitu ugyanaz, de az első válaszoló rávilágított a megoldásra: unalmas vagyok. Igaza van, gyakorlatilag én se tudnék semmiről beszélni ilyenkor, sőt, másokkal sem szoktam beszélgetni ha nem muszáj. Ez van. :/
2021. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
pl. Hogy milyen bugyi van rajta,ha van?
2021. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!