Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miről kell beszélgetni egy...

Miről kell beszélgetni egy lánnyal?Mi érdekli a lányokat?

Figyelt kérdés
Odalépek a buszmegállóban egy lányhoz,köszönök,eddig rendben van.Milyen irányba tereljem a beszélgetést ez után?Az időjáráshoz?A kutyákhoz,macskákhoz,lovakhoz?Vagy a divatról kezdjek el vele beszélgetni?Mit ajánlott mondani,hogy ne akarjon lekoptatni?

2021. máj. 20. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Az időjárás téma jó
Az állatokról jó ötlet beszélgetni
A divat jó téma,sok lányt érdekel
Bármiről
35 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
a buszmegállóban inkább hagyd békén, jó eséllyel azért van ott, mert A-ból B-be kéne eljutnia, nem azért, hogy jópofizzon idegen férfiakkal. amúgy ha ilyen izgalmas beszélgetőtárs vagy, hogy a gyakorin próbálod eldönteni, miről beszélgess "egy lánnyal" (mert ugye az összes ugyanolyan, tehát ha azt mondom beszélgess a lovakról, akkor az összes lány imádja a lovakat), akkor mindegy mit mondasz, lekoptat. mert unalmas vagy. meg mert amúgy se ismerkedni van ott.
2021. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

#1 én a férjemet így ismertem meg 20 éve :D

Szerintem egy probát megér, max ha nem jön össze, probálkozz máshol

2021. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Semmivel sem rosszabb így ismerkedni szerintem, mint akár szórakozóhelyen vagy tinderen. Anno az első szerelmemet én is a buszon ismertem meg. Pontosabban megtetszettem neki,majd sikerült neki akkor még iwiw-ven megtalálnia. (Ez 2008-ban volt, lehet öreg vagyok már,azért nem gondolom rossznak. 29 N) :)
2021. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézz végig rajta és ha látsz rajta valami számodra érdekeset beszélj arról.

Pl. ha egy naruto kitűző van rajta és netalán szereted, akkor megkérdezed honnan rendelte?

Ha egy menő Jordan táska van rajta és neked is tetszik az a cucc, mert különleges szériából van, akkor meg arról. Nem olyan nehéz ez, közös pontot keress.

2021. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb lány és nő utálja, amikor kéretlenül megszólítják. Minek beszélgessenek veled bármiről? Nem tudom miért kell ismeretlenekre ráakaszkodni, amikor okod sincs rá (ha lenne, magadtól tudnád, hogy miről beszélgess vele).

Szerintem sokkal több értelme van közösségen belül ismerkedni, például egy hobbidhoz köthetően, ahol az emberek alapvetően nyitottabbak rád és már van is egy közös alapotok (ami ugye a közös érdeklődésetek).

L

2021. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
5-ös ez is igaz,de azért ember függő is. Ha egy kopaszodó sörhasú pasi leszólítana,akkor valóban nem örülnék és gyorsan abba maradna a beszélgetés,de ha egy korombeli igènyes férfi,aki bejön, akkor lehet vevő lennék a beszélgetésre. Semmit sem veszít a kérdező,ha megpróbálja.
2021. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
én se értékelném ha random férfiak kezdeményeznének beszélgetést velem
2021. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#6

Persze, vannak kivételek én is tudok a környezetemből olyan esetet, ahol jól sült el a dolog. Viszont ha a kérdezőnek itt kell témát kérnie, akkor pont a lényegét veszíti el a dolog: hogy azzal a bizonyos lánnyal szeretne megismerkedni, mert érdekesnek találja. Mert felkeltette az érdeklődését a könyv amit olvas, a pólóján lévő minta, a zene amit hallgatott, bármi, ami megkülönbözteti a többiektől.

Sablontémákkal semmire sem fog menni.

L

2021. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kapcsolatok elég nagy része úgy kezdődik,hogy ismeretlen a másik,sőt sokszor random,előtte sosem láttad. Tesóm egy kocsmában jött össze a férjével. A pultnál leszólította őt a sógorom, mert megtetszett neki.
2021. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szokták mondani, hogy a legtöbb nő buta, mint a segg. Mivel a legtöbb ember buta, mint a segg, ezért értelemszerűen a legtöbb nő is. Ugyanakkor nem mind.


Nincs olyan, hogy "a lányok". Nem robotok, akik egységes szoftvert futtatnak. Van, amelyiket ez érdekli, van, amelyiket az, van, amelyiket semmi. Ez kedves és szívesen beszélget, az bunkó, és fennhordja az orrát.


Következésképpen pontosan ugyanúgy lehet velük beszélgetni, mint bárkivel. Ne azzal foglalkozz, mi van a lábuk között és kész. Emberek ők is, ugyanolyat szarnak, mint te.

2021. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!