Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ugye nem csak nekem szokott...

Ugye nem csak nekem szokott elegem lenni, a "barátaimból" amikor úgy viselkednek mintha ők valami felsőbbrendű, tökéletes emberek lennének?

Figyelt kérdés
Miért baj ha az embernek vannak gyengeséfei vagy rossz tulajdonságai? Nem kell mindenkit kifigurázni, és itt most nem arról van szó, hogy engem megbántottak, egyszerűen csak elegem van, hogy gyökerek a többi emberrel maguk körül. Egy őszinte és bizalmas beszélgetés szóba se jöhet, mert nyilván indenki arról fog beszélni a társaságban. :)

#barátság #gúny #lenézés #seggfejség :)
2021. máj. 3. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberektől szerintem a többségnek háninygere van, szóval nem vagy egyedül. Már csak azt rendezd el magadban, hogy miért őket nevezed a barátaidnak?
2021. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretsz velük lenni ez a sok negativitás miatt, akkor nem a barátaid. Keress másokat, nem mindenki ilyen :)
2021. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!