Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért a jó fizikumú,jóképű,hat...

Miért a jó fizikumú,jóképű,határozott,bátor férfi lett a férfiideál?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egy egyszerű,alacsony,vékony szemüveges férfi is ideál,akit a jószívűsége tesz férfiideállá és a nők álmaivá?

2021. márc. 30. 08:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Elottem leirtak mindent😊

Es nem a rolex az ami megfog

Elmeselek neked valamit

18 evesen pesten laktam. Csinos voltam, 55 kilo, mindig szoknyat hordok, szep hajam van szep arcom, sok fiunak tetszettem arrafele (is).

Ezt nem azert irom hogy fenyezzem magam (eleve nevtelen az oldal) csak hogy ne mondhasd hogy 100 kilos balna vagyok aki nem teheti meg hogy valogat..

Es aztan megismertem az exemet

Nem volt kocsija, rolexe sot semmilyen oraja, szakmunkas volt, nem volt sajat haza raadasul videken lakott a szuleinel. Es en olyan halalos szerelmes voltam bele hogy az nem igaz. 1 honap utan hozza koltoztem es meg gyereket is vallaltam vele.

2021. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de nem volt se alacsony se vekony😄☝🏼 azt azert hozza kell tennem
2021. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kocsi téma tényleg ilyen :D aki megnéz valaki egy drága kocsival az általában férfi. Nekem kocsi-kocsi. Mármint nyilván feltudom mérni hogy egy swift és egy Új Audi közt hatalmas az árkülönbség , de hogy az az “új” egy 2008-as vagy 2021-és modell azt nem, főleg mert nem érdekel. Pedig gondolom én már ott is van jelentős pénzbeli különbség. Elég gyakori, hogy párbeszéd köztem és a párom között:

-De szép autó!

-Ez egy ezeréves fos. 3 ilyet vehetsz a mienk árából.

-De nagy és szép a színe.

-Akkor cseréld el.


A másik a kocsi témában meg eszembe jutott, hogy ezen a szinten ahol mi mozgunk elég gyakori amit mi is csinálunk: 2 kocsink van, ami nem enyém meg a tied, hanem munkás és köznapi használatra. A munkáson jellemzően csak az van meg csináltatva ami A-ból B-be való eljutáshoz kell a köznapi viszont minden törődést megkap. Na ha tényleg van olyan aki ennyire kocsiból ítél, az nem tudom mint

gondol amikor a munkással gurulok el boltba, sokszor drágább biciklik mellett haladok el mint amiben ülök. Akinek olyan felszínes barátnő kell, aki szerint ettől sikertelen rossz ember vagyok, aki semmire se vitte az egyébként megérdemli, a normálisabbak meg legalább megmaradnak, Aztán kitudja, lehet a terepjárós kigyúrt autóján meg több hitel mint amit a kocsija ér.

2021. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a csajok nem bámulják meg az autót, a faszik viszont jobban forgolódnak utána, ha szép/jó/drága, mint egy fullos csaj után 😂
2021. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy pedig kérded, miért a határozott férfi az ideál..a határozottság az alap, mindkét nemnél, sajnos vagy nem...mert elveszel a mai világban különben. Nem mondom, hogy bármi bajom lenne azzal, aki határozatlan, én is az vagyok sajna :/ De pórul is járok rendszeresen, belátom, ez sgy olyan tulajdonság, ami ha nincs, fejleszteni kell, nem pedig köpködni azokra, akik olyanok. Inkább tanulni tőlük! A határozottság igenis az imponáló és annak segítségével haladsz az életedben. Ne próbáljuk meg a mimózaságot, félénkséget és határozatlanságot felmagasztalni és erényként beállítani, mert nem az. Plusz nem egyenlő a szerénységgel, alázattal!

Ja, és nem külső függvénye...egy kigyúrt állat rolexszel is lehet baromi visszataszítóan nyámnyila, míg egy vékony, csúnya srác is lehet talpraesett, nagydumás, céltudatos.

2021. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
72%
A kerdesedben korulirt ferfi ertekes evolucio szempontjabol,o tudja a genjeit tovabborokiteni. Mi nok osztonosen hozzajuk vonzodunk. Miert is vonzodnank alacsony szemuveges ferfiakhoz??
2021. márc. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
76%
Meg ne már.. egy alacsony szemüveges férfi nem lehet határozott, tökös férfi? Netán nem engedik be a konditerembe se?
2021. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
#37 valoszinuleg ha tokos az a bizonyos ferfi akkor nem fordul meg a fejebe,hogy kiirja ezt a kerdest😀
2021. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, csak ugye akkor nem a magasságban és a szemüvegben kell keresni a hibát.
2021. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!