Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért a jó fizikumú,jóképű,hat...

Miért a jó fizikumú,jóképű,határozott,bátor férfi lett a férfiideál?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egy egyszerű,alacsony,vékony szemüveges férfi is ideál,akit a jószívűsége tesz férfiideállá és a nők álmaivá?

2021. márc. 30. 08:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Külső alapján hamar lehet dönteni, hogy tetszik-e vagy nem valaki.

Belső alapján már nehezebb, sok időt kell ahhoz a másikkal foglalkozni hogy megismerd. Nyilván nincs mindenkinek annyi szabadideje, hogy 5-10 pasival is hetekig/hónapokig és utána válasszon.

2021. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
86%

Te hogy találkoztál a pároddal?

Én egy szórakozóhelyen. Ezért azért érdekes számodra mert nem volt ráírva, hogy építési vállalkozó vagy gyári szalagmunkás. (Egyébként könnyű fizikai munkát végez.) Egy jó kiállású, jóképű srác volt, igényesen, divatosan felöltözve. Sőt ott bent azt sem tudtam milyen autója van vagy mennyi a fizetése, milyen az anyagi helyzete. Ilyen szempontból egyenlő eséllyel indult mindenkivel. Sőt, hogy tovább cáfoljalak a belseje is valahol megfogott, hiszen az tetszett, hogy határozott volt, humoros, kezdeményező, lehetett vele beszélgetni. Még egy picit cáfolnálak: alacsony. Oke, nem törpe, de férfiak között határozottan alacsonynak mondanám, de mivel én is az vagyok (meg mindig kb. 15-tel ő a magasabb) nem érdekel, fel sem tűnt amíg más nem állt mellé.

2021. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%

22 az ilyen incel kesergéseknél én sem értem soha azt a felvetést, miszerint xy foglalkozású sikeresebb a csajoknál, mint egy másmilyen foglalkozású...ahhoz, hogy egyáltalán kiderüljön, ki mit dolgozik, vagy tanul előbb el kell kezdeni beszélgetni, azt pedig azzal kezdünk, aki szimpatikus. Aki gyűlöli az összes nőt, amiért nem őt választják, illetve a saját határain belül nem igényes a megjelenésére, nincs jó dumája, humora akkor kitörölhetjük azzal, hogy “kedves”. :D

Meg akiből ennyire ömlik a keserűség, meg az utálat az nem is értem, milyen alapon definiálja magát kedvesnek. Csomó halál ronda pasi meg nő van pàrkapcsolatban, van úgy, hogy a másik fél objektíven jobban néz ki. De akkor is kell valami olyan tulajdonság, kiállás, ami megfogja a másik nemet. Ez a negatív kisugárzás nagyon nem nyerő, a saját érdekedben kellene ezen dolgoznod, kérdező...nem azért, hogy több esélyed legyen a lányoknál, mert az onnantól hogy rendben vagy magaddal, magától fog jönni.

2021. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
7%

“ De akkor is kell valami olyan tulajdonság, kiállás, ami megfogja a másik nemet.”


Vagy egy rolex a balkézen, de az alacsonyabb kategóriájúaknak elég egy drágább kocsi, vagy igényesebb (értsd drágább) ruhadarabok.

2021. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
85%

24

Egyáltalán nem a drága holmiktól lesz igényes az ember, sőt...léteznek leárazások, turkálók, second hand cuccok marketplacen, stb. Nem szégyen ez egyáltalán, a magyar emberek többségének nincs annyi fölös pénze, hogy újonnan vegyen drága markás holmikat. Bizonyos körökben van ilyen elvárás persze, de akkor egy átlag embernek nem oda kell menni ismerkedni, ilyen egyszerű...én meg se nézem, hogy óra van-e a férfi kezén, a párom nem is hord órát, vásárolni pedig utál...de amije van, azt tisztán, igényesen hordja, borotválkozik, hajat rendben tartja, stb. az meg megint csak nem derül ki a legtöbb ismerkedős szituban, hogy kinek milyen autója van, vagy van e egyáltalán. Nem ettől lesz vonzó valaki, mert ahhoz, hogy egyáltalán szóba kerüljön az autó téma, már kell egy kölcsönös szimpátia, meg egy beszélgetés, vagyis hogy szóba álljanak veled. Ezt nem a kint prkoló autó fogja eldönteni, senki nem azzal indít, hogy ilyen-olyan autóm van. Persze valaki igen, de azzal nem normális nőt szed össze, az tuti, max valami 1 bites riherongyot, de inkább senkit, mert nevetségessé teszi magát.

2021. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
89%

Szia, nagyon szimpatikus vagy, BMW-m van. Igen ez nagyon vonzó.😂

Hallod, kijönnél velem a mosdóba? Mosdóba? Miért? Ebben a fényben nem látszik, hogy Hilfiger cipő van rajtam. 😂

Hogy kell a valóéletben elképzelni ezt? Odajön szimpatikus, aranyos és akkor hopp sehol nem látok márkajelzést és már mehet is a kukába, vagy fordítva?

Ne haragudj nem ismerkedek. Jaj bocsánat nem láttam a farmered márkáját csak most hogy megfordultál, hogy vagy?

Amúgy is, őszintén ki az az itt válaszolok közül, aki megismer egy rolexet, és minden bizonnyal megtudja állapítani, hogy nem a kínai piacról van, annyi idő alatt, hogy a viselőjének ne tűnjön fel, hogy mire is kiváncsi valójában?

Ezek jó szövegek, de a nagypályás aranyásók nem ezekben a körökben mozognak, a kis stílüeket meg könnyű átdobni a palánkon ha ilyet akarsz magadnak illetve lenyűgözni sem túl nehéz.

2021. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
29%

“ sőt...léteznek leárazások, turkálók, “


Aham. Turkálós rolex.🤣🤣🤣

Amikor az új tízezer euró, a használt meg csak felfelé megy.


Fiatalon elég mogorva kinézetű ember voltam, ezért nem rohantak utánam. Viszont amikor jobb kocsival (a mi szintünkön) mentem valahová, még nem látták a megkeseredett pofám a discoba igyekvők, de már vigyorogtak messziről.

Nagyban ugyanez működik.

2021. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azt se tudom, hogy néz ki egy rolex.
2021. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Mint bármelyik másik karóra.
2021. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én megbuknék aranyásásból, mert az órák, ékszerek értékét és márkáját még csak megsaccolni se tudom, mondjuk nem is nagyon érdekel 😂. Sőt, a kocsik márkáját meg csak-csak megismerem, de az évjáratát, állapotát meg hogy mennyit ér, na azt megint csak nem igazán tudom messziről. :D

Szerintem sokan vagyunk így ezzel amúgy, olyan körökben meg ahol ez számít, teljesen máshogyan is ismerkednek, főként egymás között, mindenféle partikon a gazdagok sarjai.

2021. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!