Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges, hogy igazán nem...

Lehetséges, hogy igazán nem tartozok semmilyen közösséghez?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy igazán csak "esetleg" én érthetem meg magam teljesen.
2021. márc. 25. 23:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
6. Ó hát van nekem régebbi tapasztalatom, első barátnőmet itt ismertem meg viccen kívül, fura mód az tartott a legtovább. Aztán mikor vége lett visszanéztem egy idő után de elég kihalt lett, de most a covid alatt picit felpörgött ahogy nézem, bár lehet nem innen fogok házasodni, de ki ezt sem lehet zárni.
2021. márc. 26. 00:21
 12/14 A kérdező kommentje:

Sanyit hagyd ki viccesek a videói, tényleg kiűzi a démont mert már nem bír nevetni.

A krisnások általában jó fejek és nem kérnek érte pénzt, őket is hagyjuk ><

2021. márc. 26. 00:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de nem megy: nem tud az ember egyes egyedül mindent elrendezni, megcsinálni. A másik, hogy ezáltal abba a csapdába esik, hogy nem kérdez, nem érdeklődik a másik felől, így elfogadja azt a helyzetet, ami van, nem jár utána dolgoknak.
2021. márc. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én utána járok mindennek ami érdekel, de teljesen senki sem ért meg :o
2021. márc. 26. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!