Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel töltéttek a karantént?

Mivel töltéttek a karantént?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy covidos vagyok. Egyelőre nem érzem túl rosszul magam. Egyedül élek. Mivel üssem el az időmet itthon? Alapból nem igazán szeretek itthon lenni, ez most olyan lesz nekem, mint 1 börtön. :D

Vannak itt sorstársaim?


2021. márc. 19. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először én sem voltam rosszul, na de utána :D Legtöbbször feküdtem, meg azért valamennyire próbáltam az itthoni dolgaimat ellátni. Nem tudom, hogy van-e udvarod vagy erkélyed, ha van tölts ott sok időt, nekem jó volt sétálgatni az udvaron. Olvass könyveket, vagy főzőcskézz (feltéve, hogy érzed az ízeket).
2021. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hétig voltam otthon. Az első másfél hét az nagyon rossz volt, engem kínzott azért a vírus. Na de utána, a következő másfél hét... Dög unalom. Mindennap ugyanaz a nagy, büdös, semmi. Filmeztem, tv-t néztem, olvastam, aludtam. Kertes házban élek de akkor olyan rohadt hideg volt, hogy 3 hétig ki se mentem. Amikor feloldották a karantént, elmentem a boltba, poénból az első lépéseimet a világban videóra vettem és kommentáltam is végül körbeküldtem a barátoknak, hogy szabad vagyok :D

Na de a lényeg, én lósz*rral se tudtam magam elfoglalni. Ezzel nyugtatlak :D

2021. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz sorozatokat, kertészkedj, tanulj, játssz ismerősökkel online...
2021. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én lakásban élek, csak a gangra tudok kimenni. :D
2021. márc. 19. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal, mint amúgy: olvasás, netezés, evés-ivás.
2021. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Netflix kiapadhatatlan forrása filmeknek, olvasás, rajzolás, festés, edzés, pihenés, zenehallgatás, netes játékok, xbox,ps, keresztrejtvény, takarítás, nyelvtanulás, új receptek kipróbálása.
2021. márc. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!