Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen és miért...

Miért vagyok ilyen és miért ítélnek el az emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miért vagyok bunkó, homofób akaratomon kívül? És miért utálnak azok az emberek akik ezeket nem is tudják rólam, mivel csak a neten vagyok általában ilyen, valóságban tök más. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2021. márc. 10. 19:32
 1/5 anonim válasza:
72%
Nekem hasonló gondom van bár nem ezekkel a jellemzőkkel szerintem ez is a személyiségedhez tartozik.
2021. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Agnarr ***** válasza:
100%
Szia, ennek számtalan oka lehet. Sok ember esetén arról van szó, hogy rengeteg fájdalom és stressz van az életében. És hogy működik egy ember? Ha valaki bánt, ha valami fájdalom ér, akkor védekezel, méghozzá azzal, hogy te is bántod azt. Csakhogy a közösség, amiben élünk, szabályokkal van tele, amik nem teszik lehetővé, hogy minden esetben meg tudd védeni magadat, és sokszor tehetetlenül tűrsz. De az ösztöneid nem nyugszanak, amíg el nem múlik a fájdalom, tehát nem nyugszanak, amíg nem vezetheted le. Sajnos ez sokszor úgy történik, hogy másokba kötsz bele. Ha a fájdalom okozójával szemben tehetetlen vagy, akkor is le akarod vezetni, és ilyenkor keresel valakit, akin ezt megteheted. Ezért kötnek bele másokba, ezért piszkálják a kisebbségeket. Hidd el, egy kiegyensúlyozott, az életével teljesen elégedett ember senkit sem bánt csak úgy. Szóval ha felismerted, hogy milyen vagy és nem vagy ezzel a tulajdonságoddal megelégedve, akkor szerintem gondolkozz el rajta, hogy nem-e azért vagy ilyen, mert téged is bántanak.
2021. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. kommentelő: Szia Agnarr! igen! Teljesen illik rám amit mondasz és igen, gyakran bullyingolnak, már amikor meglátják valahol a nevem már akkor felindulnak, ma például hívásba léptek be egy publikus szerveren és irogattak a chatbe aztán spameltek E-Mailben. A suliban pedig mindig mindenki elítél, bánt, nem számít senkinek a véleményem és nem túl intelligensek az emberek, ezért nincs a való életben barátom, inkább neten, de a viselkedésem elűzi őket és arra kapom a fejem hogy mindig bocsánatot kérek aztán ismét elkezdem én is az egyik illetőt (netes barátom) bántani, mert mint elmondtad: felgyülemlik bennem a düh és egyszerűen mindenbe ismét belekötök... (de nem tudom min vezessem le...), és azért is nincs való életben barátom, mert eléggé félős vagyok...


1. kommentelő: Igazad van! De nem akarom, hogy ilyen legyek... Okvetlen bántok másokat minden hülyeségért amit kitalálok, hogy kiadjam a dühömet valahogy...


Köszönöm mindenkinek a kommenteket!

2021. márc. 10. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szó mint száz: Neten ne csináljatok mindenből viccet, próbáljátok meg kedveset írni. Nem lesztek kevesebbek,sőt!
2021. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sport egész jó feszültség levezető.

Amúgy meg próbálj pozitív szemléletű lenni, inkább azt keresd mi a jó, ne azt hogy mit lehet kritizálni.

2021. márc. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!