Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tűnik el sok nő akivel...

Miért tűnik el sok nő akivel levelezek?

Figyelt kérdés
Megy a levelezés,egyszercsak nem ír vissza.Valaki már az elején eltűnik,valaki 1 hét után,valaki 1 hónap után,jelenleg 2 lány van aki még nem tűnt el,egyikkel karácsony óta levelezek,másikkal régebb óta, kíváncsi leszek velük meddig fog tartani a levelezés.

2021. márc. 8. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert talán találkozni is kéne velük, nemcsak levelezni.
2021. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 de nem mindenki azért levelezik mert találkozni akar.Egyik lány akivel levelezek és még nem tűnt el,barátja is van és messze is lakik.Érdekes ő nem tűnik el.Aki meg egyedül van,nem is lakik messze,eltűnik.Jó,van kivétel közülük is azért.
2021. márc. 8. 23:57
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Lehet unalmassá vagy számukra
2021. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert unatkoznak. Abban az időben jó voltál, utána kipattant a fejükből egy új ötlet és azzal foglalkoznak már. Ilyenek a nők.
2021. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4es igen igaz, de nem mindegyik
2021. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy idő után unalmassá válik a levelezés. Az ember nyilván arra fordít időt és energiát, akivel azt érzi hogy lehet jövője, hogy átültethetik a valóságba az ismeretséget.

Én is lepattantam az olyanoktól akik nem voltak hajlandóak találkozni, amikor ismerkedtünk. Nekem nem elég inger a levelezés, nem szeretnék a négy fal között megrohadni és hagyni hogy így menjen el mellettem a fiatalságom, nem szeretnék valami beképzelt online párkapcsolatban tengődni. Közös, valódi élmények kellenek, jó beszélgetések, ahol a másik szemébe nézhetek egy monitor helyett, nagy röhögések, sétálgatások, és szex. Nem közös maszti a gép előtt.

A legtöbb ember ezt keresi, nem valami online írogatást. A legtöbb ember nem valami kocka remeteként akar élni, hanem normális, átlagos életet akar egy valódi társsal, nincs ebben semmi meglepő.

Mindenkinek megvan a saját élete, a saját teendői, kötelezettségei, mégis ki ér rá arra hogy időt pazaroljon valakire aki mindig csak valami online kapcsolat lesz? Ha épp párt keresek akkor olyanok jöhetnek csak szóba akik hajlandóak találkozni és ismerkedni élőben, hiszen csak úgy derül ki hogy van-e köztünk kémia. Ha pedig van pasim, akkor nem fogok valami másik pasival írogatni, párkapcsolatban nem csinál ilyet az ember. Illetve van aki igen, de annak nem jó a kapcsolata, az nyitva hagyta az ajtókat, hogy ha jön egy jobb akkor koccanhasson. Én nem vagyok ilyen típus.

2021. márc. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Hmm, érdekesnek tartom hogy most az előző kommentemre sorban jönnek a privátok, a beszélgetéskezdemények, pont olyan emberektől akikkel korábban már beszélgettem itt, de eszük ágában sem volt haladni valamerre. Egyáltalán nem voltak nyitottak arra hogy a sima, végtelen levelezgetésnél több legyen valaha is.

Elgondolkodtató.

2021. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Itt ez a szokás.
2021. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Nálam is eltűnnek, pedig érdekesnek tartom magam, nem egy átlagos valakinek, sablonos, semmitmondó témákhoz ragaszkodónak. És mégis sokan eltűnnek, van aki egyik napról a másikra, van aki kifogással jön, hogy "nem volt időm.", van aki azt mondja, hogy ritkán jár fel az oldalra. Itt tényleg ez a szokás.
2021. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Változó, hogy ki miért hagyja abba a levelezést. De szerintem normális dolog, hogy ha valakivel nem passzolunk vagy megszűnik az érdeklődés, egy idő után megszűnik a beszélgetés. Az első percben honnan tudhatnánk, hogy mi lesz belőle, meddig tart?


6-ossal viszont nem értek egyet teljesen. Persze, az övé is egy nézőpont, neki ez működik. De ha valaki szeret levelezni és az elején tisztázódik, hogy nem párkapcsolati célú, miért ne lehetne jövője? Az embernek vannak barátai 😀, beszélgető társai, nem csak párja(jó esetben). Főleg most, minden zárva, se suli, se szórakozási lehetőség.

2021. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!