Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok magányos, társaság,...

Sok magányos, társaság, barátok nélküli emberek, hol tudtok párt találni?

Figyelt kérdés

Csak neten próbálkozok de évek óta szenvedek semmi nem jön össze, kezdek belefaradni az egészbe, nagyon rossz ez így, tudnátok tanácsot adni legtöbb hasonló ember is ennyire szenved? Hogy senkije nincs? :/


25 éves vagyok.


2021. márc. 8. 20:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
70%

Szerintem azzal a hozzáállással van baj, hogy "na most én párt akarok találni!". Ha az ember ad magára és vannak céljai ergo ér valamit mint egyén, nem csak hazamegy és benyomja a tv-t akkor előbb-utóbb talál magának partnert.

Pl ha ma elkezdesz rajzolni minden nap 2 órát, szinte garantálom, hogy 1 éven belül lesz párod, hacsak nincs valami hatalmas külső megjelenési problémád. Ugyanez a helyzet a tánccal és a legtöbb sporttal is.

Maga a társ találás egy hosszú folyamat vége, nem lehet egyből a csúcsra repülni a nagy "semmivel".

2021. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%

Introvertált, otthonülő típusú embereknek csak az internet van, vagy nagy szerencse kell. Nekem szerencsém volt, mert kerítettek nekem (egy rokonom párjának a baráti köréből). De ha nem lett volna akkor biztos a neten keresnék még mindig, ami először izgalmas, aztán ijesztő, kiábrándító, végül fárasztó. Egy idő után lejjebb adtam az igényeket, ami szomorú. Aggódom is hogy nehogy egyszer visszakerüljek a húspiacra mert katasztrófa.

Ami még esélyes ha keresel olyan hobbikat helyszíneket amik neked is bejönnek és nagyobb esély van ott összetalálkozni valakivel aki hasonlít hozzád.

2021. márc. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sohasem lesz párom.

Nem tudom, biztos nem vagyok kapcsolatra alkalmas, vagy extrém csúnya, unalmas vagyok, fogalmam sincs.


Sajnos melózni is csak csökkentett időben tudok a járvány miatt, bár most ezerrel keresek - akár home office-os - mellékállást, mert egyrészt kell a pénz, másrészt szétunom magam. A HO-t sem tartom lehetetlennek, pár szaktársamat felvették otthonról is végezhető munkákra.


Nekem mostanában a legnagyobb "szórakozásom", hogy elbolyongok ide-oda kocsival. Bár, ha már az autózásnál tartunk... épp most eléggé leköti a figyelmem a kocsi, mert a remek magyar utaknak köszönhetően meghibásodott a futóművem. :))))


#11


Nem látom be, miért lenne attól párom, hogy napi/heti pár órát magányosan eltöltök a hobbimmal.


20F

2021. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!