Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok magányos, társaság,...

Sok magányos, társaság, barátok nélküli emberek, hol tudtok párt találni?

Figyelt kérdés

Csak neten próbálkozok de évek óta szenvedek semmi nem jön össze, kezdek belefaradni az egészbe, nagyon rossz ez így, tudnátok tanácsot adni legtöbb hasonló ember is ennyire szenved? Hogy senkije nincs? :/


25 éves vagyok.


2021. márc. 8. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én barátkozni próbálok, a járvány kezdete óta egy sikerült. Nehéz volt, de nem adtam fel.
2021. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Pedig elég sokan neten ismerkednek meg, tinderen. Vagy veled van probléma vagy az igényeiddel.

Bár most nem tudom mi a helyzet, de most kezdek lassan én is keresgélni. :)

2021. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
sehol 31f
2021. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Úgy tartja a 'mondás' is hogy ne este a diszkóba keresd az igazit hanem reggel a piacon. :D :D


Na de amúgy interneten nem nehéz mellé nyúlni.

Zsákbamacska, külsőre lehet nemrossz,de ha kinyitod..

Szemtől szembe pedig nehéz olyat nyújtani ami a másiknak első ránézésre megkapó lehet ,(nem a külsőségekre értendő,nagy a smink ereje ) de így szoktak kezdődni a jó sztorik... :) Nem tinderrel

Legyél nyitott, és tedd oda magad ,magad miatt!

Egy nap a neked kellő ember, aki hasonlóan él és keres azt fogja rád mondani: NA VÉGRE!

2021. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem de valahogy nem botlok bele nagyon normális emberekbe, neten kívül meg nem tudom hol lehetne, csak munkába járok szinte.
2021. márc. 8. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Kb. sehol
2021. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Az életben próbálok.. de akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, sajnos nem meri ezt felvállalni..net egy rakás sz@r.. több 100 bőre ráírva nincs 1-2 akivel kialakulna valami? Nevetséges.
2021. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehol. A hétköznapok során nem vagyok olyan közegben, ahol egyáltalán csak beszélgetni lehetne emberekkel, nemhogy barátkozni vagy ismerkedni. Egyetemre járok és ott - biztos fura, mert ezen mások általában meg szoktak lepődni - kb. mindenki le*r mindenkit... nálunk abszolút nincsen semmiféle egyetemi közösség a szakon, tulajdonképpen csoda ha valaki visszaköszön. Sulin kívül pedig abszolút nem jártam sehova, max. könyvtárba, különféle üzletekbe vagy mit tudjam én, kávézóba, kajáldába és ilyesmi. Most ugye a felsoroltaknak a nagy része zárva is van. Mondjuk nekem vannak barátaim, de igazából velük sem jártunk semmiféle közösségi-társasági programokra és nekik mind van párjuk is (csak úgy a semmiből, egyébként nem is értem, mert kb. folyamatosan van nekik, ha szakítanak már meg is van a következő). Úgyhogy max. a net marad, de nekem eddig az sem vált be... Két appot használtam (tinder, bumble) huzamosabb ideig, csomóan jobbra húztak, én valamivel kevesebb embert húztam jobbra, elenyésző számú embert írt nekem vagy írt vissza, és nulla emberrel alakult ki normális beszélgetés, senkivel nem jutottunk el a találkozóig sem. Igazából nem tudom, hogy mi ennek az oka. Azt nem mondanám, hogy szenvedek (max. a jelenlegi helyzet miatt, de ennek csak egy kis része a társkeresés), de egyértelműen örülnék egy párkapcsolatnak és inkább az zavar, hogy nem értem, hogy mi a hiba és nem tudom min kellene változtatnom, így pedig nem sok lehetőséget látok a jövőre sem.
2021. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán rossz helyen keresel. Én is rengeteget próbálkoztam a neten és semmire sem jutottam. A netet szerintem felejtsd el és a jelenlegi vírushelyzet miatt egyenlőre minden mást is de ha vége lesz a lezárásoknak én a helyedben célba venném a helyi bárokat kocsmákat főleg péntek-szombat esténként ahova munka után egy csomóan mennek kikapcsolódni és lazítani. Én személy szerint eddig ahányszor ilyen helyre mentem mindig több új emberrel ismerkedtem meg. Ráadásul sokan vannak akiknek ez rutin tehát rendszeresen mennek ugyanarra a helyre szóval akár hosszú távú barátságokat is köthetsz + ha feszült vagy idegen emberek közt egy két pohár whisky gyorsan feloldja a szorongást.
2021. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen igaza van, aki azt mondja, hogy felejtsd el a netet, de jelenleg tényleg nem nagyon tűnik úgy, hogy lenne más megoldás.. Mindenki otthon be van zárkózva és ha megy is valahova, még a mosolyát sem lehet megdicserni. Persze, csak a példa kedvéért írtam a mosolyt, de na... Tud valaki jobbat? Más egyebet? :)
2021. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!