Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan nők is,akik...

Vannak itt olyan nők is,akik tényleg szeretnének társat,vagy csak olyanok,akik elhúzzák a mézesmadzagot aztán sehol semmi?

Figyelt kérdés
Szoktam olvasgatni az ismerkedés kategóriában a kérdéseket,és úgy látom,hogy nem igazán gondolják komolyan a nők az ismerkedést.Húzzák a férfiak előtt a mézesmadzag őt,de persze nem lesz semmi végül.Sajnos a járvány alatt az elmúlt egy évben sem változtak az emberek, legfeljebb rosszabbak lettek mint voltak.

2021. jan. 31. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak a nőkkel van a gond vajoN?
2021. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Talán társkeresőn kéne próbálkozni.
2021. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki a társkeresőért van oda,és nem mindig az vált be neki. Amikor nem volt társkereső,akkor is megtalálta mindenki a magáét.
2021. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő 20 éves,ugyanúgy szórakozik,mint egy 16 éves...Szokás mondani,hogy x év alatt nincs érett ember. Kevésbé hittem benne,mert voltak ellenpéldák,de a 99% az 99% marad akkor is,ha szépítjük.
2021. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Én meg azt mondom inkább a társkeresőn próbálkozzon minthogy ide szemtelen.
2021. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg szerettem volna, és találtam is. Itt a gyk-n. Nem játszmáztam.

Társkeresőre nem szerettem volna regisztrálni, ezért itt ismerkedtem.

De férfiak is vannak ám akik nem akarnak találkozni... Nagyon szépeket tudnak írni, hogy ők mennyire szeretnék ezt az ismeretséget átültetni a valóságba, mennyire várják a találkozást, aztán az utolsó pillanatban mégsem mernek.

Amit még ennél is több férfi csinál, hogy csak szeretőt akar itt összeszedni. Egyedülállónak hazudják magukat, aztán lebuknak.

Csoda számba ment amikor végre találtam egy normális férfit aki tényleg egyedülálló, tényleg társat szeretne, és tényleg hajlandó találkozni.

Próbálkozni kell és összejön előbb-utóbb.

2021. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, csak már foglalt vagyok. Épp azért, mert tettem azért, hogy legyen társam és nem voltam rest évekig keresni a megfelelőt.
2021. febr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azoknak mondom akik azt írták hogy társkereső oldalon keresgéljen,van itt olyan kategória,hogy ismerkedés,társkeresés.Szoktam olvasni a kérdéseket,a válaszokat és hát elêg lehangoló.
2021. febr. 1. 03:23
 9/12 A kérdező kommentje:
2-es társkeresőn meg megmondaná a sok unatkozó,másokat szivatni szerető ember,hogy ismerkedjen élőben.Ha nem tetszik el lehet menni,ahogy a rossz munkahelyeken szokták mondani.
2021. febr. 1. 03:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki társat keres, annak van egy kép a fejében, mind külsőre, mind belsőre, hogy milyen embert keres. Van, hogy valaki külsőre tetszik, de 1 üzenetváltás után érezni, hogy nem passzoltok. Van, hogy üzenetekben minden szép és jó, tiszta lelki társak vagytok, csak aztán a külső nem passzol az ideához és ez agyonüti az egészet. De van, hogy már a személyes találkozóig jut az ember és egyszerűen nem működik a kémia.

Igaz sose társkeresőztem, de régen még sokan udvaroltak nekem neten. Volt egy srác, külsőre tetszett, jókat beszélgettünk, sőt egy városban is laktunk, elkezdetünk találkozgatni, már-már össze is jöttünk, majd az első csók olyan rémes volt, hogy ott azon pillnatban kiábrándultam belőle, egyszerűen onnantól kezdve nem tudtam elképzelni, hogy újra megcsókoljon, esetleg tovább menjünk a dolgokban.



Amúgy meg nagyon sok csaj csak önigazolásként mondják, hogy társat keresnek, hogy lássák mennyien írnak nekik, hogy még mindig kívánatosak idegenek szemében. Viszont nekik soha senki nem lesz elég jó.

2021. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!