Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megvalósítható lenne, hogy...

Megvalósítható lenne, hogy zavartalanul egy mező közepén meditálnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kiskorom óta imádom a mezőket, főleg a búzamezőket. Imádtam ott szaladgálni, élvezni a szabadságot, a nagy teret, a természetet és, hogy nincs arra fele senki szinte. Utoljára csak nyaralóhelyünkön voltak ilyen mezők az is csak Tolna megyében. Budapesti vagyok és nincs kocsim, így tömegközlekedéssel szeretnék olyan helyre eljutni, ahol van valamerre ilyen búzamező, virágos mezők akár ahol nincs senki és nem is zavarna. Erdő vagy hegyek nem érdekelnek inkább csak mezők, rétek. Ismeretek Budapesten vagy Budapest közelében ilyen helyeket? Egyedül egy lány simán lehet búzamezőkön anélkül, hogy megzavarnák, vagy tudjátok. Meditálni szeretnék ott, meg elmélkedni és nosztalgiázni. 19L



2021. jan. 27. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Margitszigeten szoktam, sok nagyobb rét van, szabad füves részek némelyik templom-rom mellett is takarásban...néha egyedül voltam.

De ha igazi nagy, búzatáblákat akarsz, vagy kaszálókat, akkor szerintem Szentendre felé lenne érdemes buszozni, esetleg Vác felé.

2021. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megvalósítható. Errefelé rengeteg üres, zöld mező van. De az Alföldön, Viharsarokban, Mezőföldön stb. is adott a lehetőség. A Mezőföld relative közel van Pesthez, másfél óra alatt ott lehetsz.
2021. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát mondjuk nem pont a búzát kéne letaposni mert ha ott a föld gazdája az fel is jelenthet érte jogosan. Biztos van rendes füves mező inkább azt keress
2021. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Búzamezőre ne menj, mert letaposod és azzal kárt okozol. Nemrég volt egy műsorban, hogy erre panaszkodnak a gazdák...
2021. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszii.

Akkor virágos rétek esetleg?

Vagy nagy füves mezők ahol szabad lenni rajta?

ezeket a helyeket nem ismerem igazán, kicsit pontosítani tudtok, hogy ott merre fele?

2021. jan. 27. 20:16
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam Kérdező :) a Mezőföld ilyen. Itt, ahol élek, sok a zöld mező, virágos rét, ahol nem nő semmi egyéb, ide nyugodtan jöhetsz, igaz ez messzebb van Pesttől (2 órányira).
2021. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha 20 éves lennél, esetleg fiú, akkor talán, de így...:(
2021. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk a dél-pesti agglomerációban egy csomó szántóföld, üres mező, erdősáv meg ilyesmi van kb 5 perc kocsiútra a városközponttól. Kutyát szoktunk sétáltatni, egy óra alatt találkozunk max még egy családdal.
2021. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. jan. 27. 20:39
 10/19 A kérdező kommentje:
8.irtam hogy nincs kocsim de köszönöm :D
2021. jan. 27. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!